Mitel Mobile Client MMC+

velikost textu AAA
Mitel Mobile Client MMC+ hodnocení (0)

MMC+ je mobilní klient, který integruje mobilní telefon do komunikačních systému Mitel MiVoice. To umožňuje mobilním uživatelům používat krátké číslo pobočkové linky, zkrácené volby a veškeré běžné telefonní funkce , tak jako kdyby používali svůj standardní stolní telefon.

MMC existuje ve dvou verzích: MMC a MMC+. MMC integruje mobilní telefon přes Mitel Mobile Extension, MMC + přes SIP rozhraní. MMC+ je proto schopen poskytovat některé další služby oproti MMC, např. duální režim, vyhledávání v podnikovém adresáři, UC a VoIP zabezpečení.

Uživatelé a zákazníci používající MMC + mají nyní dvě velmi silné alternativy při nasazení Mobile extension / One number řešení. Uživatelé MMC+ mohou volat naprosto běžným způsobem ze svého mobilního telefonu, ale jejich volání bude vždy směrováno přes firemní komunikační systém. Díky tomuto mají mobilní uživatelé pouze jedno externí telefonní číslo pro všechna zařízení a přístup ke všem systémovým aplikacím.

Aplikace MMC+ v mobilním telefonu je nainstalována a nakonfigurována dálkově pomocí služby Over The Air z licenčního servere.

MMC + v duálním režimu změní mobilní telefon na SIP telefon využívající WiFi, a tím výrazně snižuje náklady na volání například ze zahraničí.

Pro uživatele s vysokými nároky na bezpečnost, obsahuje MMC + šifrovaní VoIP pomocí SRTP a TLS.


MMC + Přehled funkcí:

Díky grafickému uživatelském rozhraní (GUI) mají uživatelé snadný přístup ke komunikačním službám systému:

Příklady služeb v režimu hovoru: zpětný dotaz, brokering, parkování hovoru, hold, conference, zprostředkování volání, parkování, konference, čekání hovoru, přepojení hovoru, manuální handover mezi GSM / Wi-Fi apod.

Příklady ostatních služeb: hlasová pošta , přesměrování hovoru, přesměrování hovoru s důvodem (oběd, jednání, dovolená atd.)

 • MMC + Dual Mode (VoIP / PLMN)
 • MMC + v duálním režimu umožňuje přechod hovoru mezi mobilní sítí (PLMN) a Wi-Fi sítí bez přerušení. Uživatel s AMC + instalovaným v smartphone, který podporuje současné spojení s mobilní a Wi-Fi sítí, dokáže provést plynulé předání hovoru mezi sítěmi. Předání je plně automatické a je transparentní pro uživatele.
 • MMC + firemní telefonní seznamy a adresáře
 • MMC + uživatelé mohou pomocí otevřeného standardu LDAP vyhledávat v podnikovém telefonním seznamu.
 • MMC+ Instant Messaging (IM) a Presence
 • MMC + uživatelé jsou schopni komunikovat, vyměňovat si a informace o přítomnosti s ostatními uživateli MMC + nebo s centrálními Presence a IM systémy prostřednictvím otevřeného standardu rozhraní XMPP.
 • Dynamic Mobile Least Cost Routing (LCR) - Funkce Dynamic Mobile LCR funkce minimalizuje náklady za roaming. Logika je založena na tom, že tarify a ceny volání jsou spravovány komunikačnám systémem ve spolupráci s MMC + . V závislosti na zemi a mobilní síti, MMC + určuje nejvíce nákladově-efektivní metodu pro každé volání.

  Podporované operační systémy pro mobilní telefony: 
  Android 2.0 a vyšší
  Symbian S60 3rd
  Symbian S60 5th (touch screen)
  iPhone

Cena bez DPH:
Dostupnost:
Množství

Jste v kategorii: Aplikace a software

Související dokumenty ke stažení:

DOPORUČUJEME

CS 510A

CS 510A
CS 510 - monaural Legendární řada Plantronics CS přináší nový rozměr do komunikace prostřednictvím stolních telefonů díky nové sérii CS500™ Series, která ...

Yealink SIP-T40P Skype for Business

Yealink SIP-T40P Skype for Business
Základní model z řady manažerských IP telefonů, atraktivní design, SIP telefon Yealink SIP-T40P  je vybaven 2,3” grafickým LCD displejem s rozlišením ...

LifeSize ® Icon 450

LifeSize ® Icon 450
LifeSize ® Icon™  Series je nová řada videosystémů, navržených pro vás. Zrychlete komunikaci, ovládejte výkonné video aplikace LifeSize Cloud s geniálně ...

Multimediální kontaktní centrum BC 4.0

Multimediální kontaktní centrum BC 4.0
V moderních architekturách Call center jsou integrovány multimediální C2B (customer to business) řešení s one-to-one interakčními schopnostmi a jednoduchým ...

LifeSize ® Icon 600

LifeSize ® Icon 600
LifeSize ® Icon™  Series je nová řada videosystémů, navržených pro vás. Zrychlete komunikaci, ovládejte výkonné video aplikace LifeSize Cloud s geniálně ...
Home > Produkty a služby > Komunikační systémy > Aplikace a software > Mitel Mobile Client MMC+
přihlásit se | košík 0 kusů 0