Akubela - chytré osvětlení domova

Osvětlení domova

Klíčem příjemného prostředí vašeho domova je více než jen pouhé osvětlení. Systém osvětlení akubela nabízí všestranná kabelová i bezdrátová připojení, která umožňují bezproblémové zapínání a vypínání, stmívání, úpravy barev a vytváření scén s různou atmosférou.

Ovládejte své osvětlení bez námahy pomocí dotykových obrazovek HyPanel, vypínačů, tlačítek, mobilní aplikací nebo hlasových příkazů.

Dotykový displej Fyzické spínače Mobilní aplikace Hlasové příkazy

Přehled

Bezproblémově se propojte s širokou škálou chytrých zařízení a značek jiných výrobců prostřednictvím kabelu nebo bezdrátově pomocí integrovanému ZigBee a WiFi připojení. Pomocí jednoduchého ovládání osvětlení jedním dotykem na dotykovém displeji nebo mechanickém talčítku můžete bez námahy spínat a spravovat jednotlivá zařízení i jejich skupiny v různých zónách. Synchronizace osvětlení se zámky dveří, spouští automatické rozsvícení vstupních světel, jakmile se dveře otevřou nebo je narušen okolní prostor. Díky intergaci interkomu Akuvox se sepne osvětlení vstupního prostoru jakmile kamera vrátného detekuje návštěvu. Upozornění na pohyb může být také zasláno jako notfikace na mobilní telefon.
 
 
Osvětlení domova - zařízení
 

Smart Home Control Panel

1, 2 a 3 tlačítkový inteligentní vypínač

Produkty řady HyPanel společnosti akubela fungují jako všestranné ovládací panely a brány. Prostřednictvím ZigBee tyto panely hladce propojují řadu světel a spínačů, světelné scény a jednodotykové ovládání více zařízení. Dotykového ZigBee vypínače jsou tradiční elektrické spínače pasující do stávající silnoproudé infrastruktury. Slouží jako náhrada za konvenční vypínače osvětlení. 

1 a 2 portový modul ZigBee spínače

Chytrý detektor pohybu

Vestavěný nástěnný vypínač se hladce integruje do běžných vypínačů nebo zásuvek, čímž je povyší do sféry „chytrých“ zařízení. Pomocí tohoto modulu lze dálkově ovládat světla a inteligentně je interagovat s jinými zařízeními. Pohybový senzor ve spojení s chytrými světly nabízí široké možnosti použití. Pokud zaznamená pohyb, všechna světla se mohou okamžitě rozsvítit tak aby vetřelce odradila. Stejně tak se světla i automaticky vypnou, když již není žádný pohyb detekován.

Schéma zapojení osvětlení

Všechny možné varianty správy

akubela Belahome pro chytré telefony

akubela Cloud  akubela BelaHome Web
Využijte jednoduchost a pohodlí správy zařízení, přizpůsobení scény, inteligentního interkomu a dalších – vše na dosah ruky. Užijte si křišťálově čisté audio a video hovory s návštěvníky a efektivně spravujte přístup ke dveřím.
Akubela Cloud je platforma pro správu chytré domácnosti Akubela. S akubela Cloud získáte schopnost efektivně realizovat projekty inteligentních domácností a přitom bezproblémově integrovat s ekosystémy třetích stran. BelaHome Web je výkonná platforma na bázi PC pro kontrolu vašeho domova. Spravujte bez námahy všechna svá chytrá zařízení a zažijte efektivní vytváření a přizpůsobení scén. Nejsou potřeba žádné technické znalosti – jednoduše přizpůsobte svůj chytrý dům svému životnímu stylu a preferencím.
 
Chcete vypracovat cenovou nabídku nebo další informace o produktu? 

Nacházíte se v kategorii: Akubela - chytré osvětlení domova