Akubela - chytré zabezpečení domova

 

Zabezpečení domova

Akubela Security System je schopen zajisitit mnohostrannou ochranu, kombinuje monitoring alarmů, detekci narušení a video dohled. Systém okamžitě detekuje a reaguje na jakékoli problémy a zajišťuje rychlou reakci. V případě jakýchkoliv anomálií vám nejen pošle okamžitá upozornění, ale také odešle upozornění na bezepečnostní agenturu nebo dohledové centrum pro rychlé vyřešení jakékoli mimořádné události.

Video dohled Detekce vniknutí Poplachové senzory

Přehled

24/7 monitorování v reálném čase a okamžitá upozornění

Užijte si nepřetržitý dohled díky systému výstrah zasílaných do mobilní aplikace akubela, ovládacích panelů a terminálů správy objektu nebo bezpečnostní agentury.

Jednoduchá správa zabezpečení domácnosti

Bezproblémové ovládání aktivací nebo deaktivací zabezpečení vašeho domova jediným dotekem. Navíc lze vše ovládat pomocí mobilní apliakce BelaHome, a to kdekoliv a kdykoliv.

Přizpůsobte si scény dle vašich potřeb

Vytvořte si personalizovaná bezpečnostní pravidla pro různé scénáře, ať už jde o spouštění  záznamů kamer nebo aktivaci světel v reakci na neobvyklé otevření oken nebo dveří.

 
 
Zabezpečení domova - zařízení
 

Smart Home Control Panel

1, 2 a 3 tlačítkový inteligentní vypínač

Produkty řady HyPanel společnosti akubela fungují jako všestranné ovládací panely a brány. Prostřednictvím ZigBee tyto panely hladce propojují řadu světel a spínačů, světelné scény a jednodotykové ovládání více zařízení. Chytré senzory nabízí přehled o stavu ve vašem domově v reálném čase. Senzory pokrývají široké spektrum aspektů: vodu, plyn, oxid uhelnatý, otevření dveří nebo oken, kouř, teplotu a vlhkost. K dispozici jsou také bezdrátová tlačítka pro vyvolání poplachu nebo aktivaci scény.

Chytrý samočinný ventil

Chytrá IP kamera

Ovladač ventilů automaticky uzavírá vodní nebo plynové ventily v případě úniku vody či plynu, čímž zabraňuje zaplavení vnitřních prostor, potenciálním požárům a nebezpečným incidentům souvisejícím s únikem plynu. Vhodně umístěná dohledová kamera poskytuje živé video přenosy pro komplexní bezpečnost zejména starších osob nebo dětí. Venkovní kamery mohou monitorovat vstupy, garáže nebo parkovací plochy, vše lze propojit do logických celků v rámci inteligentních scén.
 

Schéma zapojení osvětlení

Všechny možné varianty správy

akubela Belahome pro chytré telefony

akubela Cloud  akubela BelaHome Web
Využijte jednoduchost a pohodlí správy zařízení, přizpůsobení scény, inteligentního interkomu a dalších – vše na dosah ruky. Užijte si křišťálově čisté audio a video hovory s návštěvníky a efektivně spravujte přístup ke dveřím.
Akubela Cloud je platforma pro správu chytré domácnosti Akubela. S akubela Cloud získáte schopnost efektivně realizovat projekty inteligentních domácností a přitom bezproblémově integrovat s ekosystémy třetích stran. BelaHome Web je výkonná platforma na bázi PC pro kontrolu vašeho domova. Spravujte bez námahy všechna svá chytrá zařízení a zažijte efektivní vytváření a přizpůsobení scén. Nejsou potřeba žádné technické znalosti – jednoduše přizpůsobte svůj chytrý dům svému životnímu stylu a preferencím.
 
Chcete vypracovat cenovou nabídku nebo další informace o produktu? 

Nacházíte se v kategorii: Akubela - chytré zabezpečení domova