Akubela - chytré topení a chlazení

Topení a chlazení

Ponořte se do uklidňujícího pohodlí svého domova s přesným a proaktivním řízením klimatu. Systém Akubela zajišťuje zdravou a útulnou domácí atmosféru, od účinného vytápění a chlazení až po osvěžující ventilaci. Základem našeho systému je všestrannost, která podporuje různé možnosti připojení a přizpůsobuje se různým systémům HVAC po celém světě. Vytvořit dokonalou atmosféru je nyní hračka.
 

Propojení kabelem ZigBee Wi-Fi Infra ovládání
 

Přehled

Zvyšte si svůj komfort automatickým a dálkovým nastavením teploty, vlhkosti a stínění podle aktuálních povětrnostních podmínek a osobních preferencí. Akubela umožňuje inteligentní řízení klimatizace a topení v celém domě propojením chytrých a konvenčních zařízení HVAC prostřednictvím kabelového nebo bezdrátového připojení.
 
Vhodné zařízení
 

Smart Home Control Panel

Motory pro posun závěsů (ZigBee)

Portřednictvím HyPanelů akubela získáte možnost konfigurovat bezpečnostní pravidla tím, že jako spouštěč označí jakýkoli bezpečnostní senzor. Pokud dojde k nesrovnalostem, okamžitě se zobrazí bezpečnostní upozornění v reálném čase. V naléhavých situacích vám funkce volání jedním dotykem umožňí okamžitě požádat o pomoc. Navíc má schopnost zobrazovat monitorovací videa z kamerových systémů v různých čístech vašeho domova. Motor dokáže postarat o celou řadu typů závěsů - otevírací, rolovací, benátské a další. Je navržen tak, aby odpovídal přesným požadavkům. Jak se rozednívá, závěsy se otevírají a večer se naopak mohou automaticky zavřít. Během vaší nepřítomnosti si můžete být jisti, že se poslušně zavřou, zachovají vaše soukromí a zároveň účinně chrání váš prostor před vnějšími teplotními výkyvy. 

Termostat (ZigBee)

Chytrý detektor kvality vzduchu, teploty a vlhkosti

Termostat umožňuje přesné ovládání vnitřního klimatu vašeho domova. Automaticky upravuje teplotu a vytváří personalizovaný rozvrh vytápění a chlazení, který je v souladu s vašimi denními rutinami. Monitoru kvality vzduchu a senzor teploty a vlhkosti nabízí v reálném čase přehled o kvalitě vnitřního vzduchu a podmínkách domácího prostředí. Monitor kvality vzduchu detekuje znečišťující látky, alergeny a toxiny, zatímco snímač teploty a vlhkosti současně sleduje úroveň teploty a vlhkosti.

Schéma zapojení s Fan Coil jednotkou

Schéma zapojení s infračerveným ovládáním

Všechny možné varianty správy

akubela Belahome pro chytré telefony

akubela Cloud  akubela BelaHome Web
Využijte jednoduchost a pohodlí správy zařízení, přizpůsobení scény, inteligentního interkomu a dalších – vše na dosah ruky. Užijte si křišťálově čisté audio a video hovory s návštěvníky a efektivně spravujte přístup ke dveřím.
Akubela Cloud je platforma pro správu chytré domácnosti Akubela. S akubela Cloud získáte schopnost efektivně realizovat projekty inteligentních domácností a přitom bezproblémově integrovat s ekosystémy třetích stran. BelaHome Web je výkonná platforma na bázi PC pro kontrolu vašeho domova. Spravujte bez námahy všechna svá chytrá zařízení a zažijte efektivní vytváření a přizpůsobení scén. Nejsou potřeba žádné technické znalosti – jednoduše přizpůsobte svůj chytrý dům svému životnímu stylu a preferencím.
 
Chcete vypracovat cenovou nabídku nebo další informace o produktu? 

 

Nacházíte se v kategorii: Akubela - chytré topení a chlazení