Akubela - chytré topení a chlazení

 

Topení a chlazení

Ponořte se do uklidňujícího pohodlí svého domova s přesným a proaktivním řízením klimatu. Systém Akubela zajišťuje zdravou a útulnou domácí atmosféru, od účinného vytápění a chlazení až po osvěžující ventilaci. Základem našeho systému je všestrannost, která podporuje různé možnosti připojení a přizpůsobuje se různým systémům HVAC po celém světě. Vytvořit dokonalou atmosféru je nyní hračka.

Propojení kabelem ZigBee Wi-Fi Infra ovládání

Vynikající kompatibilita a všestrannost

HyPanely spolu s doplňky akubela se hladce začlení do stávajících systémů HVAC (topeni, větráni a klimatizace), jako jsou fancoilové jednotky, podlahové vytápění a VRV/VRF, ať už jsou inteligentní nebo ne. HyPanely se také snadno integrují s mnoha značkami chytré domácnosti, zaručují bezkonkurenční kompatibilitu a všestrannost.

Vzdálené a proaktivní ovládání

Uživatelé mohou bez námahy upravovat nastavení klimatu na dálku prostřednictvím aplikace BelaHome, a to i pro neinteligentní systémy HVAC (topeni, větráni a klimatizace). Systém také poskytuje proaktivní ovládání podle přednastavených plánů, obsazenosti nebo povětrnostních podmínek pro útulné domácí prostředí.

 

Integrace s hlasovým asistentem

Akubela umožňuje integraci s Amazon Alexa, Google Home a Apple HomeKit pro hands-free ovládání klimatizace i dalších prvků. Od úpravy teploty po otevřené dveří, ovládejte z pohodlí svého domova pomocí jednoduchých hlasových příkazů.

Pro udržení nízké spotřeby energie

Uživatelé mohou sledovat spotřebu energie systému v reálném čase, tak aby udrželi svoji spotřebu energie co nejnižší. Chytré plánovaní nastavení klimatizace a automatická regulace teploty zajistí ve vašem domově zdravý a ekologicky šetrný životní prostor.

 

Minimalistický design

akubela HyPanely slouží jako chytré termostaty, ovládací panely a vnitřní monitory. Jejich design ztělesňuje minimalistickou estetiku a zároveň funguje jako centrum klimatizačního systému vašeho domova.

 
 
 
Přehled řešení
 
 

Přehled

Zvyšte si svůj komfort automatickým a dálkovým nastavením teploty, vlhkosti a stínění podle aktuálních povětrnostních podmínek a osobních preferencí. Akubela umožňuje inteligentní řízení klimatizace a topení v celém domě propojením chytrých a konvenčních zařízení HVAC prostřednictvím kabelového nebo bezdrátového připojení.
 
Vhodné zařízení
 

Smart Home Control Panel

Motory pro posun závěsů (ZigBee)

Portřednictvím HyPanelů akubela získáte možnost konfigurovat bezpečnostní pravidla tím, že jako spouštěč označí jakýkoli bezpečnostní senzor. Pokud dojde k nesrovnalostem, okamžitě se zobrazí bezpečnostní upozornění v reálném čase. V naléhavých situacích vám funkce volání jedním dotykem umožňí okamžitě požádat o pomoc. Navíc má schopnost zobrazovat monitorovací videa z kamerových systémů v různých čístech vašeho domova. Motor dokáže postarat o celou řadu typů závěsů - otevírací, rolovací, benátské a další. Je navržen tak, aby odpovídal přesným požadavkům. Jak se rozednívá, závěsy se otevírají a večer se naopak mohou automaticky zavřít. Během vaší nepřítomnosti si můžete být jisti, že se poslušně zavřou, zachovají vaše soukromí a zároveň účinně chrání váš prostor před vnějšími teplotními výkyvy. 

Termostat (ZigBee)

Chytrý detektor kvality vzduchu, teploty a vlhkosti

Termostat umožňuje přesné ovládání vnitřního klimatu vašeho domova. Automaticky upravuje teplotu a vytváří personalizovaný rozvrh vytápění a chlazení, který je v souladu s vašimi denními rutinami. Monitoru kvality vzduchu a senzor teploty a vlhkosti nabízí v reálném čase přehled o kvalitě vnitřního vzduchu a podmínkách domácího prostředí. Monitor kvality vzduchu detekuje znečišťující látky, alergeny a toxiny, zatímco snímač teploty a vlhkosti současně sleduje úroveň teploty a vlhkosti.

Všechny možné varianty centrální správy

akubela Belahome pro chytré telefony
Využijte jednoduchost a pohodlí správy zařízení, přizpůsobení scény, inteligentního interkomu a dalších – vše na dosah ruky. Užijte si křišťálově čisté audio a video hovory s návštěvníky a efektivně spravujte přístup ke dveřím.
akubela Cloud 
Akubela Cloud je platforma pro správu chytré domácnosti Akubela. S akubela Cloud získáte schopnost efektivně realizovat projekty inteligentních domácností a přitom bezproblémově integrovat s ekosystémy třetích stran.
akubela BelaHome Web
BelaHome Web je výkonná platforma na bázi PC pro kontrolu vašeho domova. Spravujte bez námahy všechna svá chytrá zařízení a zažijte efektivní vytváření a přizpůsobení scén. Nejsou potřeba žádné technické znalosti – jednoduše přizpůsobte svůj chytrý dům svému životnímu stylu a preferencím.
 
Chcete vypracovat cenovou nabídku nebo další informace o produktu? 
Kontaktujte nás
Seřadit položky

Termostat vytápení Akubela

Inteligentní detektor pohybu Akubela se širokým 90° zorným polem, pasivní infračervený senzor, dosah 8 metrů, připojení přes protokol Zigbee 3.0, upozornění na nízký stav baterie.

Termostat vytápení Akubela
Výrobce:Akubela
Kód:AK-BAC006
1 264 Kč [ s DPH 1 529,44 Kč ]
dostupnost: na cestě

IR ovladač Akubela

Pomocí infračervený dálkové ovladače Akubela IR21 můžete ovládat tisíce různých zařízení disponujících IR vstupním seznzorem. Jsou to například klimatizace, televize, domácí kina, soundbary a další.

IR ovladač Akubela
Výrobce:Akubela
Kód:AK-IR21
571 Kč [ s DPH 690,91 Kč ]
dostupnost: na cestě

Ovládací panel stínění Akubela

Ovládací panel pro žaluzie, závěsy a pergoly Akubela s dotykovými tlačítky. Ovládání pomocí HyPanelu, SmartPanelu, webu, cloudu nebo do mobilní aplikace Bela Home.

Ovládací panel stínění Akubela
Výrobce:Akubela
Kód:AK-CS100
NA DOTAZ
dostupnost: připravuje se

Snímač teploty a vlhkosti Akubela

Inteligentní snímač teploty a vlhkosti Akubela měří teplotu a úroveň vlhkosti a zasílá tyto informace na HyPanel, SmartPanel nebo do mobilní aplikaci.

Snímač teploty a vlhkosti Akubela
Výrobce:Akubela
Kód:AK-T100
694 Kč [ s DPH 839,74 Kč ]
dostupnost: skladem

Nacházíte se v kategorii: Akubela - chytré topení a chlazení