Hotelové telefony AEI

HOTELOVÉ IP A ANALOGOVÉ TELEFONY AEI

Vysoce kvalitní analogové, IP a bezdrátové DECT i WiFi telefony pro hotely a ubytovací zařízení.

 
AEI poskytuje vysoce kvalitní analogové a IP telefonní systémy pro hotelový průmysl. Společnost AEI Communications Corp. byla založena v květnu 2010 bývalým managementem společnosti Teledex a společností G-Tek Electronics. Společnost AEI se sídlem v Millbrae, Kalifornie, USA, byla založena jako dceřiná společnost společnosti G-Tek Electronics, strojírenské konstrukční a výrobní společnosti se sídlem v Tchaj-wanu a Malajsii, která byla po 18 let dodavatelem telekomunikací do společnosti Teledex.
 
Vedení společnosti AEI má více než 35 let zkušeností s produkty pro hotely. Široké dovednosti zahrnují inženýrství, provoz, marketing a prodej. Tým AEI v Teledexu vytvořil celosvětové marketingové a distribuční strategie, které ostatní dnes následují. Zásady vysoké kvality, důsledná a citlivá podpora pro hotelové a distribuční partnery a celosvětové pokrytí prostřednictvím sítě distributorů vytvořené v Teledexu budou nadále standard pro AEI. Vzhledem k tomu, že se telefonní technologie stále vyvíjí, je AEI plně připravena uspokojit současné a budoucí požadavky na hotelové produkty prostřednictvím inovačních inženýrských inovací a dynamického týmu vizionářů, kteří se zavázali k dosažení dokonalosti.
 
Telefony společnosti AEI najdete v nejznámnějších hotelích, resortech  a hotelových řetezcích, je to například Hyatt, Four Seasons, Marina Bay Sands Singapore, Mandarin Oriental, Marriot, Hilton, Accor, Courtyard Marriot, Double Tree, InterContinental, IHG, Holiday Inn, Grand Mercure, TRYP, Hampton, Wingate, BVLGARI London, The Regent Singapore, Radisson, Best Western, Metropolitan, Corinthia, a mnoho dalších.
 
Společnost BusinessCom a.s. je distributor produktů AEI pro ČR.

Nacházíte se v kategorii: Hotelové telefony AEI