Fortinet - Zabezpečení síťového provozu

 

ZABEZPEČENÍ SÍTĚ A OBSAHU FORTINET

Využijte výhody komplexní a pokročilé detekce hrozeb, schopnosti odezvy, centralizované monitorování zabezpečení a optimalizaci sítě.

Fortinet poskytuje zabezpečení sítě a obsahu, produkty na vytvoření kooperativní Security Fabric a kombinuje bezpečnostní procesory, intuitivní operační systém a aplikované ochrany před kybernetickými hrozbami. Řešení poskytují osvědčenou bezpečnost, výjimečný výkon, lepší viditelnost a kontrolu - a zároveň usnadní správu.

Fortinet je již více než 20 let hnací silou ve vývoji kybernetické bezpečnosti. Nabízí bezpečnostní řešení, která patří k nejrozšířenějším, nejvíce patentovaným a nejověřenějším v oboru.

 
Služby Fortinet - bezpečnostní služby FortiGuard
 
Sada bezpečnostních funkcí s umělou inteligencí vyvíjenou v laboratořích FortiGuard, které nepřetržitě vyhodnocují rizika a proaktivně upravují Fabric tak, aby čelila známým i neznámým hrozbám v reálném čase.
 
Bezpečnostní operační středisko SOC

 

Fabric Management Center – SOC umožňuje pokročilou detekci hrozeb, schopnosti odezvy, centralizované monitorování zabezpečení a optimalizaci, které lze snadno přidat do celého Fortinet Security Fabric, dokážete tak udržet krok s počtem, propracovaností a rychlostí dnešních kybernetických hrozeb.

Klíčové produkty:

Síťové operační centrum NOC

 

Fabric Management Center - NOC pomáhá přetíženým síťovým operacím zjednodušit síťové operace pomocí automatizace, snížením lidských chyb a chybné konfigurace, získáte tak lepší přehled o celkovém zabezpečení sítě.

Klíčové produkty:

  • FortiManager
 
Otevřený ekosystém
 

Otevřený ekosystém umožňuje rozšíření fabricu prostřednictvím bezproblémové integrace s řadou řešení Fabric-Ready Partner, obsahuje zabudovaný flexibilite, minimalizuje mezery v architektuře zabezpečení a zároveň maximalizuje návratnost investic (ROI), správa pomocí jediné konzole.

Přístup nulové důvěry 

 

Uživatelé a zařízení jsou koncovými body organizace a potřebují ochranu před útoky i bezpečný přístup ke zdrojům. Ochrana uživatelů i jejich zařízení (notebooky a mobilní telefony, IP kamery, tiskárny apod.) je poskytována  na základě signatur i chování a má schopnost napravit následky útoku. Naše řešení poskytují kontrolu nulové důvěry (Zero Trust) pro identifikaci uživatelů, jejich autentizaci a následné udělování přístupu k sítím a aplikacím.

Klíčové produkty:

  • FortiClient & FortiEMS
  • FortiAuthenticator
  • FortiNAC
Zabezpečení sítě

 

Zabezpečení nových síťových okrajů včetně LAN, WAN, 5G a cloudu, ochrana všech hran úzkou integrací síťové infrastruktury s pokročilým zabezpečením.

Klíčové produkty:

Adaptivní cloudové zabezpečení 

 

Řešení Fortinet Cloud Security Solutions umožňuje nezbytnou viditelnost a kontrolu napříč cloudovými infrastrukturami, bezpečné aplikace a konektivitu v datovém centru a napříč cloudovými zdroji a zároveň maximalizuje výhody cloud computingu.

Klíčové produkty:

  • FortiMail
  • FortiWeb
Seřadit položky

Fortinet FortiGate

FortiGate poskytuje dokonalou konvergenci, kterou lze škálovat na libovolné místo: vzdálená kancelář, pobočka, kampus, datové centrum a cloud. Vždy jsme naplňovali koncept hybridních mesh firewallů s FortiManager pro jednotnou správu a ...

Fortinet FortiGate
Výrobce:Fortinet
Kód:FortiGate
CENA NA ZÁKLADĚ KONFIGURACE
dostupnost: na dotaz

Fortinet FortiAnalyzer

FortiAnalyzer je základem Fortinet Security Fabric, poskytuje centralizované protokolování a analýzu a navíc kompletní viditelnost. Výsledkem je, že analytici mohou efektivněji řídit stav zabezpečení, automatizovat bezpečnostní procesy a ...

Fortinet FortiAnalyzer
Výrobce:Fortinet
Kód:FortiAnalyzer
CENA NA ZÁKLADĚ KONFIGURACE
dostupnost: na dotaz

Nacházíte se v kategorii: Fortinet - Zabezpečení síťového provozu