Akubela All-in-one řešení chytré domácnosti

 

THE Akuvox COMPANY

Společnost Akuvox, lídr v oboru technolgií chytrého bydlení, navrhuje, vyvíjí a dodává chytré interkomy a řešení inteligentních domácností pro globální trhy nejvyšší úrovně. Poslání společnosti Akuvox je jednoduché: zlepšovat schopnosti technologie pro lepší komunikací mezi lidmi, větší bezpečí a maximální pohodlí.

Produkty a řešení Akuvox jsou zastoupeny ve více než 110 zemích a regionech, slouží jako základní stavební prvek, spojující komunikaci a řešení smart home od předních světových výrobcu do jedné přehledné aplikace pro správu a servis.

Od bytů a soukromých rezidencí až po rušné komerční prostory, od zdravotnických zařízení po oblasti bezpečnosti – Akuvox dokáže uspokojit všechný rozmanité potřeby.

pulzující značka chytré domácnosti
od společnosti Akuvox
 

 

akubela Smart Home System

Vítejte v systému akubela Smart Home System – váš vstup do útulného, bezpečného a láskyplného životního prostředí.Od vstupu a zabezpečení po osvětlení a topení, s dalšími inovacemi na obzoru – systémy akubela nabízejí řešení na míru pro každou potřebu.

Akubela je ztělesněním brilantnosti chytré domácnosti od Akuvox. Akubela čerpá inspiraci z podmanivé hudby formované výhradně lidskými hlasy, odráží čistotu a hormonii všech použitých technolgií. 

Jedinečným zaměřením na komunikaci, bezpečnost a udržitelnost se akubela specializuje na nejmodernější produkty a řešení chytré domácnosti. Snaží se vytvořit dokonalé spojení nejnovějších technologií a dokonalého průmyslového designu, pozvednout každodenní život z každého úhlu a vnímání.

Přehled

Osvětlení Topení a chlazení Zabezpečení Vstupní komunikace
Nastavte si inteligentní osvětlení vašeho domova, vytvořte si scény osvětlení pro různé příležitosti nebo nálady. Vytvořte si doma příjemné klima díky chytrému řízení vytápění a chlazení, nastavte si ideální teplotu a zdravé protředí dle počasí a venkovních podmínek. Robustní řešení zabezpečení bytu nebo domu s intuitivním ovládáním. Detekce pohybu, uniku vody, plynu nebo vzniku požáru. Vše v jedné aplikaci a vždy na dosah. Osvojte si bezproblémovou kontrolu vstupu a správu pomocí inteligentního vstupního systému Akuvox, který pokryje veškeré vaše potřeby komunikace se všemi dnes dostupnými metodami ověření.

Všechny možné varianty správy

akubela Belahome pro chytré telefony

akubela Cloud  akubela BelaHome Web
Využijte jednoduchost a pohodlí správy zařízení, přizpůsobení scény, inteligentního interkomu a dalších – vše na dosah ruky. Užijte si křišťálově čisté audio a video hovory s návštěvníky a efektivně spravujte přístup ke dveřím.
Akubela Cloud je platforma pro správu chytré domácnosti Akubela. S akubela Cloud získáte schopnost efektivně realizovat projekty inteligentních domácností a přitom bezproblémově integrovat s ekosystémy třetích stran. BelaHome Web je výkonná platforma na bázi PC pro kontrolu vašeho domova. Spravujte bez námahy všechna svá chytrá zařízení a zažijte efektivní vytváření a přizpůsobení scén. Nejsou potřeba žádné technické znalosti – jednoduše přizpůsobte svůj chytrý dům svému životnímu stylu a preferencím.
 
Chcete vypracovat cenovou nabídku nebo další informace o produktu? 

Nacházíte se v kategorii: Akubela All-in-one řešení chytré domácnosti