Akubela - chytrý interkom a kontrola vstupu

Chytrý interkom a kontrola vstupu

Vydejte se na cestu nesrovnatelného pohodlí díky akubela Entry System. Díky spojení funkcí interkomu Akuvox s ovládáním chytré domácnosti vám náš inovativní systém umožňuje zůstat ve spojení s vnějším světem a zároveň si užívat efektivitu a pohodlí chytré domácnosti. Navíc jsme zjednodušili proces nastavení a zajistili, že každý se může bez námahy zapojit do našeho systému a užívat si výhody chytré domácnosti.


              Přehled

Jednoduchost se snoubí s inteligencí

Zažijte chytrou domácnost s minimálním nastavením. Ovládání osvětlení, interkom a kontrola vstupu – to vše je maximálně zjednodušeno pro vaše pohodlí a efektivitu.

Vylepšete si možnosti vstupu do bytu či domu

Systém se stará o různé způsoby otevírání dveří, od špičkového přístupu přes Bluetooth, NFC, QR kód a Face ID až po tradiční přístupové karty nebo PIN.

Přívetejte vřele vaše hosty díky BelaHome App

Využijte vaši aplikaci ke vzdálenému udělení přístupu návštěvníkům nebo generování QR kódů pro opravnění vstupu. Pomocí komplexního logování historie jste informováni o všech událostech.

Připravte si váš domov na budoucnost

Systém lze integrvar se širokou škálou chytrých zařízení a značek třetích stran prostřednictvím kabelového připojení, ZigBee, WiFi, Ethernetu, Cloudu a dalších rozhraní.

 
 
Vhodné zařízení
 

Smart Home Control Panel

 

Smart video interkom 

 
Produkty řady HyPanel společnosti akubela slouží jako inteligentní interkomový systém. Spárován s dveřním interkomem poskytuje možnost vizuálního a zvukového spojení s návštěvou a kontrolu vstupu. Panely navíc take umožňují vnitřní hlasovou i video komunikaci v rámci domu, bytu nebo celé komunity.    Inteligentní video interkomy Akuvox nabízejí špičkové technologie zahrnující Al, SIP, Android, cloud computing a zabezpečení. Interkomy nabízejí vynikající kvalitu audio a video hovorů a podporují řadu možností kontroly vstupu – od Bluetooth a rozpoznávání obličeje až po QR kódy a mobilní aplikace.

 

Schéma zapojení interkomu

Všechny možné varianty správy

akubela Belahome pro chytré telefony

akubela Cloud  akubela BelaHome Web
Využijte jednoduchost a pohodlí správy zařízení, přizpůsobení scény, inteligentního interkomu a dalších – vše na dosah ruky. Užijte si křišťálově čisté audio a video hovory s návštěvníky a efektivně spravujte přístup ke dveřím.
Akubela Cloud je platforma pro správu chytré domácnosti Akubela. S akubela Cloud získáte schopnost efektivně realizovat projekty inteligentních domácností a přitom bezproblémově integrovat s ekosystémy třetích stran. BelaHome Web je výkonná platforma na bázi PC pro kontrolu vašeho domova. Spravujte bez námahy všechna svá chytrá zařízení a zažijte efektivní vytváření a přizpůsobení scén. Nejsou potřeba žádné technické znalosti – jednoduše přizpůsobte svůj chytrý dům svému životnímu stylu a preferencím.
 
Chcete vypracovat cenovou nabídku nebo další informace o produktu? 

Nacházíte se v kategorii: Akubela - chytrý interkom a kontrola vstupu