Bezpečnostní a kamerové systémy, ozvučení

V oblasti  bezpečnostních systémů nabízíme následující produktové skupiny – elektronické zabezpečovací systémy (EZS), systémy kontroly vstupu (ACCESS), sledovací kamerové systémy (CCTV) a systémy domovních telefonů.

Nabízené služby z oblasti bezpečnosti:

  • konzultace a návrh řešení dle obhlídky objektu
  • konzultace a návrh řešení dle předložené dokumentace
  • dodávky, konzultace a návrhy komplexních, integrovaných a síťovaných bezpečnostních a řídících systémů
  • návrh koncepce, instalace a implementace všech nabízených technologií 
  • poskytování servisu a hotline v rozsahu 8x5 a 24x7 s garancí odstranění závady do 2 hodin
  • vyhotovení projektové dokumentace
  • školení obsluhy a servisních pracovníků

Elektronické zabezpečovací systémy

V oblasti EZS (Elektronické Zabezpečovací Systémy) nabízí ucelené portfolio produktů renomovaných světových výrobců a díky našim dlouholetým zkušenostem ve všech oborech, které souvisí se zabezpečením objektů, dokážeme navrhnout a dodat komplexní řešení elektronického zabezpečení objektů všech velikostí a kategorií důležitosti a to jak pro aplikace pouze se systémem EZS, tak i pro instalace, kde jsou vzájemně propojeny a integrovány všechny systémy, které dodáváme.

Kamerové systémy

Nabízíme dodávky CCTV technologií pro ekonomické, středně náročné i vysoce náročné aplikace. Nabízíme také nejkomplexnější portfolio produktů pro systémy na bázi IP technologii, kde nabízíme jak ucelený a široký sortiment IP kamer a IP serverů, tak i komplexní softwarová a hardwarová řešení, a jejich další integraci do podnikových procesů.

Systémy elektronické kontroly vstupu

Oddělení přístupových a docházkových systémů (Access) nabízí ucelené portfolio produktů špičkových světových výrobců pro komplexní realizaci systémů elektronické kontroly vstupu a SIP dveřních interkomů. Produktové řady výrobků zahrnují identifikační zařízení (čtečky), převážně bezkontaktní a biometrické, dále přístupové řídicí jednotky a docházkové terminály, elektrické a elektromagnetické zámky, softwarové prostředky pro správu systémů a v neposlední řadě i podpůrné prvky a technologie, např. tiskárny pro potisk plastových karet.

Evakuační rozhlas a ozvučení

Nabízíme evakuační rozhlas a ozvučení, včetně certifikovaných ústředen a reproduktorů od výrobců Bosch, Honeywell Esser a TOA Eletronics Europe.

Nacházíte se v kategorii: Bezpečnostní a kamerové systémy, ozvučení