Profil společnosti BusinessCom a.s.

Společnost BusinessCom a.s. je česká společnost, na trhu působí od roku 1992, (do roku 2006 pod názvem TELMONT s.r.o.), poskytující široké spektrum služeb v oblasti IS/IT.  BusinessCom a.s. je dodavatelem a distributorem komplexních řešení v oblasti hlasových, datových a konvergovaných technologií, kontaktních center a bezpečnostních systémů. S instalovanou základnou u více než tisíce zákazníků je vedoucím dodavatelem řešení a služeb na českém komunikačním trhu. Součástí nabízených služeb jsou i poradenské služby, analýza stavu a potřeb, plánování a návrh systému, jeho implementace a v neposlední řadě provozní údržba a servis.

Zákazníky BusinessCom a.s. jsou podniky a organizace všech velikostí a odvětví. Na českém trhu mezi zákazníky BusinessCom a.s. patří například O2, T-Mobile, Magistrát hlavního města Prahy, ČZU, Univerzita Karlova, Masarykova univerzita v Brně, Záhranná služba hlavního města Prahy, Městská policie hl. města Prahy, Dopravní podnik hl. města Prahy, Severočeké doly a.s., Scania Czech Republic, Ministerstvo spravedlnosti, Úřad vlády ČR, Ministerstvo životního prostředí, Nemocnice na Homolce, Vinohradská nemocnice, Česká národní banka, Nejvyšší kontrolní úřad ČR, a mnoho dalších.

BusinessCom a.s. je výhradním nebo přímým distributorem firem Akuvox, Ruijie, Htek, Zycoo, Dinstar, VT, Snom, AEI, Diavox, Milesight, Joiwo pro ČR, gold partnerem společnosti Mitel, a autorizovaným partnerem dalších značek jako Ascom, LifeSize, Fortinet, a Poly.

Naše nabídka produktů a služeb

Systémy jednotné komunikace a spolupráce
 
Díky naším více než třicetiletým zkušenostem na poli telekomunikací a jedinečnými znalostmi IP telefonie jsme schopni vám nabídnout systémy jednotné komunikace od společnosti Mitel, komunikační servery Zycoo a vlastní řešení, systém BC4™ SoftSwitch
 
Komunikační systémy doplňuje rozsáhlá nabídka osvědčeného hardware a software, jako jsou IP terminály Htek, Mitel a Snom, řešení mobility a osobní bezpečnosti DECT a VoWiFi Ascom, Mitel Snom, a také speciálně  navržené terminály AEI pro hotely a nebezpečná prostředí JoiWo, profesionální náhlavní souuravy Poly a VT.
 
Doplňkový software řeší požadavky na nahrávání komunikace, mobilitu, integraci a Unified Messaging.
 
Pro připojení TDM rozhraní, jako jsou analogové linky FXS a FXO, ISDN a GSM k SIP PBX nabízíme brány od světové jedničky firmy Dinstar.
 
Videokonference a telepresence komunikační zařízení pro přenos obrazu, zvuku a sdílení dokumentů a procovní plochy  mezi dvěma a více účastníky od LifeSize a Poly.
 
 
Omnichannel kontaktní centra a dispečerské systémy

Umožněte agentům zpracovávat kontakty ze všech mediálních kanálů včetně příchozího/odchozího hlasu, e-mailu, webového chatu, SMS a sociálních médií z jediného rozhraní agenta. Díky all-in-one platformě  pro správu interakce se zákazníky, která transformuje hlasová call centra na omnikanálová zákaznická centra, Mitel MiContact Center Enterprise  nebo BC4™ Contact Center.

Užijte si flexibilitu nasazení On-premise,  ve vašem serverovém virtualizovaném prostředí,  datovém centru, hybridní konfiguraci, privátním nebo veřejném cloudu.

 

Produkty Smart Intercom a Smart Home

Od společnosti Akuvox Networks, předního světového výrobce chytrých produktů a řešení IoT nabízíme produkty zahrnující umělou inteligenci AI, SIP,  Android, bezplatný cloud, vysoký stupeň zabezpečení, ochranu soukromí a další pokročilé technologie.

Akuvox dík svým nemalým investicím do vlastního vývoje udává směr v tomto odvětví, dodává bezkonkurenčně široké portfolio produktů a řešení inteligentních interkomů, řešení kontroly vstupu a chytré domácnosti Akubela.

 

Síťová infrastruktura LAN a WiFi 

Z oblasti dat a síťové infrastruktury naše nabídka zahrnuje komplexní služby od návrhu sítě až po implementaci sítí LAN/WAN/WiFi  včetně vypracování projektové dokumentace. Návrh infrastruktury obsahuje architekturu a topologii řešení, která vycházejí z konkrétní situace a potřeb zákazníka.     

V naší distribuci nalezenete společnost Ruijie Networks, jednoho z předních světových dodavatelů síťových řešení, zaměřuje se na výhody pro zákazníky a snaží se zlepšovat zkušenosti našich zákazníků v oblasti síťových aplikací prostřednictvím neustálých technologických inovací.

 

 

 
IP kamerové systémy a ozvučení

Od společnosti Milesight, poskytovatele řešení v oblasti IP kamerových systémů, software, umělé inteligence a IoT nabízíme produkty a služby v komplexních řešeních, kde za pomoci AI propojuje fyzický a digitální svět na další úroveň. V nabídce máme komplexní portfolio produktů, a to jak IP kamery,  NVR  a IP servery, tak i komplexní softwarová a hardwarová řešení, a jejich další integraci do podnikových procesů.

Komplexní systém ozvučení od společnosti Zycoo do vnitřních i venkovních prostor pro distribuci audia po standardních IP sítích LAN. 

 

Dodavatelé a partneři

Mitel Akuvox Ruijie Zycoo
Snom Htek Dinstar Poly
VT Headsets AEI Milesight Reyee
LifeSize Ascom JOiWO Fortinet

 

Obchod

Získejte cenovou nabídku nebo detailní informace o našich produktech.
+420 261 303 303
sales@businesscom.cz

Staňte se partnerem

Chcete nabízet a instalovat produkty z naší distribuce vašim zákazníkům?
+420 261 303 303
partners@businesscom.cz

Zaregistrujte se

Pro přístup k výhodnějším cenám našich produktů je nutné se zaregistrovat zde.

Technická podpora

Potřebujete poradit nebo vyřešit technický problém u některých z našich produktů?