Ruijie MINI-GBIC-GT 1000BASE-TX, SFP Transceiver

Ruijie

Ruijie MINI-GBIC-GT 1000BASE-TX, SFP Transceiver hodnocení (0)
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
MINI-GBIC-GT
Výrobce:
Ruijie
Cena bez DPH: 1 144 Kč
Cena s DPH: 1 384,24 Kč
Objednejte si zboží telefonicky
Po - Pá: 8:30 do 16:30
+420 261 303 303
Skladová dostupnost:
skladem
Skladem:
Ks


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Ruijie MINI-GBIC-GT 1000BASE-TX, SFP Transceiver

Ruijie MINI-GBIC-GT 1000BASE-TX, SFP Transceiver.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Související zboží

Ruijie RG-S2910C-48GT2XS-HP-E - L3 PoE+

Ruijie RG-S2910C-48GT2XS-HP-E je nejnovější série switchů pro velké podniky. Switche poskytují vysokou bezpečnost, nepřerušený datový tok, vysoký výkon a nízkou spotřebu energie.

Ruijie RG-S2910C-48GT2XS-HP-E - L3 PoE+
Výrobce:Ruijie
Kód:RG-S2910C-48GT2XS-HP-E
CENA NA DOTAZ
dostupnost: na dotaz

Ruijie RG-S2910C-24GT2XS-HP-E - L3 PoE+

Ruijie RG-S2910C-24GT2XS-HP-E je nejnovější série switchů pro velké podniky. Switche poskytují vysokou bezpečnost, nepřerušený datový tok, vysoký výkon a nízkou spotřebu energie.

Ruijie RG-S2910C-24GT2XS-HP-E - L3 PoE+
Výrobce:Ruijie
Kód:RG-S2910C-24GT2XS-HP-E
CENA NA DOTAZ
dostupnost: skladem

Ruijie Security Gateway RG-EG3250

Ruijie RG-EG3250 je multifunkční security gateway nové generace přizpůsobená pro hotely, firemní kanceláře, školy, atd. RG-EG3250 má integrovanou Enterprise VPN, L7 Deep Packet Inspetion včetně Smart Flow Control, WAN load balancing, web ...

Ruijie Security Gateway RG-EG3250
Výrobce:Ruijie
Kód:RG-EG3250
NA DOTAZ
dostupnost: na dotaz
Alternativní zboží

Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G, SFP28 Transceiver

Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G SR fiber module, SFP28 transceiver, 70m (OM3)/100m (OM4) (LC, 850nm)

Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G, SFP28 Transceiver
Výrobce:Ruijie
Kód:VG-SFP-SR-MM850
8 580 Kč [ s DPH 10 381,80 Kč ]
dostupnost: na objednání