Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G, SFP28 Transceiver

Ruijie

Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G, SFP28 Transceiver hodnocení (0)
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
VG-SFP-SR-MM850
Výrobce:
Ruijie
Cena bez DPH: 8 580 Kč
Cena s DPH: 10 381,80 Kč
Objednejte si zboží telefonicky
Po - Pá: 8:30 do 16:30
+420 261 303 303
Skladová dostupnost:
na objednání
Skladem:
Ks


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G, SFP28 Transceiver

Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G SR fiber module, SFP28 transceiver, 70m (OM3)/100m (OM4) (LC, 850nm).

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Související zboží

Ruijie RG-S2910C-48GT2XS-HP-E - L3 PoE+

Ruijie RG-S2910C-48GT2XS-HP-E je nejnovější série switchů pro velké podniky. Switche poskytují vysokou bezpečnost, nepřerušený datový tok, vysoký výkon a nízkou spotřebu energie.

Ruijie RG-S2910C-48GT2XS-HP-E - L3 PoE+
Výrobce:Ruijie
Kód:RG-S2910C-48GT2XS-HP-E
CENA NA DOTAZ
dostupnost: na dotaz

Ruijie RG-S2910C-24GT2XS-HP-E - L3 PoE+

Ruijie RG-S2910C-24GT2XS-HP-E je nejnovější série switchů pro velké podniky. Switche poskytují vysokou bezpečnost, nepřerušený datový tok, vysoký výkon a nízkou spotřebu energie.

Ruijie RG-S2910C-24GT2XS-HP-E - L3 PoE+
Výrobce:Ruijie
Kód:RG-S2910C-24GT2XS-HP-E
CENA NA DOTAZ
dostupnost: skladem
Alternativní zboží

Ruijie 40G-QSFP-LSR-MM850 40G, QSFP+ Transceiver

Ruijie 40G-QSFP-LR-MM850 40G LSR Fiber Module for QSFP+ ports, 300m (OM3) / 400m (OM4) (8 or 12 cores, 850nm).

Ruijie 40G-QSFP-LSR-MM850 40G, QSFP+ Transceiver
Výrobce:Ruijie
Kód:40G-QSFP-LSR-MM850
7 800 Kč [ s DPH 9 438 Kč ]
dostupnost: na objednání

Ruijie 100G-QSFP-iLR4-SM1310, QSFP28 Transceiver

Ruijie 100G-QSFP-iLR4-SM1310, QSFP28 Transceiver 100G iLR fiber module, QSFP28 transceiver, 2km (LC, dual-core, 1310nm)

Ruijie 100G-QSFP-iLR4-SM1310, QSFP28 Transceiver
Výrobce:Ruijie
Kód:100G-QSFP-iLR4-SM1310
102 544 Kč [ s DPH 124 078,24 Kč ]
dostupnost: na objednání