Ruijie RG-S6120-20XS4VS2QXS optický switch 10G/25G/40G

Ruijie

Ruijie RG-S6120-20XS4VS2QXS optický switch 10G/25G/40G hodnocení (0)
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
RG-S6120-20XS4VS2QXS
Výrobce:
Ruijie
CENA NA DOTAZ
Objednejte si zboží telefonicky
Po - Pá: 8:30 do 16:30
+420 261 303 303
Skladová dostupnost:
na dotaz
Skladem:
Ks


  • Popis
  • Foto
  • Ke stažení
Popis k výrobku: Ruijie RG-S6120-20XS4VS2QXS optický switch 10G/25G/40G

Ruijie RG-S6120-20XS4VS2QXS je 10G ethernetový přepínač nové generace s vysokým výkonem a vysokým zabezpečením. Switch využívá pokročilý design hardwarové architektury a nový modulární operační systém RuGie RGOS gen 12. Řada RG-S6120 disponuje 32 10G SFP+ porty a výkonným uplinkem 10G/25G/40G, který plně splňuje požadavky  na vysoce výkonnou agregaci. Switch RG-S6120 poskytuje vysoce výkonný a komplexní end-to-end QoS, stejně jako flexibilní a na funkce bohaté nastavení, zabezpečení pro rozsáhlou LAN agregaci. Díky své ceně je vhodný pro nasazení i pro menší a střední podniky, kterým splní potřeby vysokých rychlostní, vysoce zabezpečené a inteligentní podnikové sítě. Správa pomocí Ruijie Cloud.

 

Hlavní přednosti řady RG-S6120-20XS4VS2QXS:

  • 20 portů SFP 1G/10G BASE-X
  • 4 porty SFP28 10G/25G BASE-X
  • 2 porty QSFP+ 40G BASE-X
  • 1+1 redundancy fan
  • 1+1 redundancy power 
  • switching kapacita až  2.56T/23.04T
  • ACL - Standard/Extended/Expert ACL, Extended MAC ACL, ACL 80, IPv6 ACL, ACL logging, ACL counter, ACL remark, Global ACL, ACL redirect
  • QoS - 802.1p/DSCP/TOS traffic classification; Multiple queue scheduling mechanisms, such as SP, WRR, DRR, SP+WFQ, SP+WRR, SP+DRR; Input port-based speed limit; Port-based traffic recognition; Each port supports 8 queue priorities
  • VLAN - 4K 802.1q VLANs, Port-based VLAN, MAC-based VLAN, Protocol-based VLAN, Private VLAN, Voice VLAN, QinQ, IP subnet-based VLAN, GVRP
  • Link Aggregation - AP, LACP, Flow balance
  • Spanning Tree Protocols - IEEE802.1d STP, IEEE802.1w RSTP, Standard 802.1s MSTP, Port fast, BPDU filter, BPDU guard, TC  guard, TC filter, TC protection, LOOP guard, ROOT guard
  • DHCP -  DHCP server, DHCP client, DHCP snooping, DHCP relay, IPv6 DHCP snooping, IPv6 DHCP client, IPv6 DHCP relay
  • Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) Instances - 64
  • Maximum Aggregation Port (AP) - Up to 128
  • L2 Features -MAC, EEE, ARP, VLAN, Basic QinQ, Felix QinQ, Link aggregation, Mirroring, STP, RSTP, MSTP, Broadcast storm control, IGMP v1/v2/v3 snooping, IGMP SGVL/IVGL, IGMP filter, IGMP fast leave, DHCP, Jumbo frame, RLDP, LLDP, REUP, G.8032 ERPS, Layer 2 protocol tunnel.
  • Layer 2 Protocols - IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3ad, IEEE802.1p, IEEE802.1x, IEEE802.3ab, IEEE802.1Q (GVRP), IEEE802.1d, IEEE802.1w, IEEE802.1s
  • Security -  Binding of the IP address, MAC address, and port address; Binding of the IPv6, MAC address, and port address; Filter illegal MAC addresses; Port-based and MAC-based 802.1x; MAB; Portal and Portal 2.0 authentication; ARP-check; DAI; Restriction on the rate of ARP packets; Gateway anti-ARP spoofing; Broadcast suppression; Hierarchical management by administrators and password protection; RADIUS and TACACS+; AAA security authentication (IPv4/IPv6) in device login management; SSH and SSH V2.0; BPDU guard; IP source guard; CPP, NFPP; Port protection
  • Layer 3 Features - IPv4 static routing, IPv6 static routing, RIP, RIPng, OSPFv2/v3, ARP proxy, Neighbor Discovery,VRRP
  • Layer 3 Protocols (IPv4) - Static routing, RIP, RIPng, OSPFv2/v3
  • VSU (Virtual Switch Unit) - support to 2 stack members
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Příslušenství

RG-PA150I-F - AC 230V modul 150W

AC napájecí modul pro switche bez PoE s výkonem 150W, redundance 1+1.

RG-PA150I-F - AC 230V modul 150W
Výrobce:Ruijie
Kód:RG-PA150I-F
NA DOTAZ
dostupnost: skladem
Související zboží

Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G, SFP28 Transceiver

Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G SR fiber module, SFP28 transceiver, 70m (OM3)/100m (OM4) (LC, 850nm)

Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G, SFP28 Transceiver
Výrobce:Ruijie
Kód:VG-SFP-SR-MM850
8 580 Kč [ s DPH 10 381,80 Kč ]
dostupnost: na objednání

Ruijie 40G-QSFP-LSR-MM850 40G, QSFP+ Transceiver

Ruijie 40G-QSFP-LR-MM850 40G LSR Fiber Module for QSFP+ ports, 300m (OM3) / 400m (OM4) (8 or 12 cores, 850nm).

Ruijie 40G-QSFP-LSR-MM850 40G, QSFP+ Transceiver
Výrobce:Ruijie
Kód:40G-QSFP-LSR-MM850
7 800 Kč [ s DPH 9 438 Kč ]
dostupnost: na objednání

Ruijie 40G-QSFP-LR4-SM1310, QSFP+ Transceiver

Ruijie 40G-QSFP-LR4-SM1310, QSFP+ Transceiver LR Single-mode Fiber Module for QSFP+ ports, 10km (LC) (2 cores, 1310nm)

Ruijie 40G-QSFP-LR4-SM1310, QSFP+ Transceiver
Výrobce:Ruijie
Kód:40G-QSFP-LR4-SM1310
52 000 Kč [ s DPH 62 920 Kč ]
dostupnost: na objednání
Alternativní zboží

Ruijie RG-S6520-64CQ optický switch 100G

Ruijie RG-S6520-64CQ je 64 portový 40G/100G ethernetový přepínač nové generace s vysokým výkonem a vysokým zabezpečením.

Ruijie RG-S6520-64CQ optický switch 100G
Výrobce:Ruijie
Kód:RG-S6520-64CQ
na dotaz
dostupnost: na objednání

Ruijie RG-S6510-48VS8CQ optický switch 10G/25G a 100G

Ruijie RG-S6510-48VS8CQ je 100G ethernetový přepínač nové generace s vysokým výkonem a vysokým zabezpečením.

Ruijie RG-S6510-48VS8CQ optický switch 10G/25G a 100G
Výrobce:Ruijie
Kód:RG-S6510-48VS8CQ
CENA NA DOTAZ
dostupnost: na objednání

Ruijie RG-S6250-48XS8CQ optický switch 10G/40G/100G

Ruijie RG-S6250-48XS8CQ je 100G ethernetový přepínač nové generace s vysokým výkonem a vysokým zabezpečením.

Ruijie RG-S6250-48XS8CQ optický switch 10G/40G/100G
Výrobce:Ruijie
Kód:RG-S6250-48XS8CQ
NA DOTAZ
dostupnost: skladem