Polycom® Group 500

Polycom

Polycom® Group 500 hodnocení (0)
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
Group 500
Výrobce:
Polycom
cena na dotaz
Objednejte si zboží telefonicky
Po - Pá: 8:30 do 16:30
+420 261 303 303
Skladová dostupnost:
na dotaz


 • Popis
 • Foto
 • Ke stažení
Popis k výrobku: Polycom® Group 500

Polycom® Group 500

Polycom RealPresence Group je nová generace high-end videokonferenčních terminálů. Představuje nejpokročilejší řešení na trhu pro multimediální komunikaci a spolupráci na dálku ve skupinách. Všechny tři terminály řady Group (modely 300, 500 a 700) jsou do posledního detailu promyšlené a navržené tak, aby se dokázali přizpůsobit nejrůznějším požadavkům zákazníků na jejich specifické místnosti a pracoviště. Jak už bývá u Polycomu zvykem, tak i systémy řady Group sebou přináší celou řadu novinek, které se objevují na trhu vůbec poprvé. Více jak 20 leté zkušenosti a vývoj s jasnou vizí do budoucna pomohli vytvořit řešení, které v sobě spojuje nejmodernější technologie s unikátními patentovanými funkcemi. To vše je zabalené ve výkonném hardware. Produktová řada Group ukazuje ve srovnání s konkurencí své nadstandardní kvality a potvrzuje tak výsadní postavení společnosti Polycom na světovém trhu v oblasti multimediální podnikové komunikace

Vlastnosti systémů Polycom řady Group

 • nový hardware, design, materiály, zpracování
 • Minimalistický a promyšlený design s kompletně přepracovaným hardware vedl k několikanásobnému zmenšení velikosti a současně k zásadnímu zvýšení výkonu oproti předchozí generaci. Moderní a trvalé materiály jsou doplněné špičkovým dílenským zpracováním v každém detailu. Vše bylo vytvořeno nejen s ohledem na aktuální situaci, ale také s přihlédnutím na budoucí zvyšující se nároky nově vznikajících funkcí a standardů.
 • kamery, špičková optika, stvořeno pro videokonference
 • Novou, už třetí generaci několikrát oceněné kamery EagleEye III nyní doplňuje novinka pro menší místnosti nebo kanceláře EagleEye Acoustic. Obě kamery podporují Full HD rozlišení a mají dokonalou optiku. O co nejlepší obraz hovořících se pak dále starají speciální funkce obsažené v samotném software systémů řady Group.
 • EagleEye III kamera má pohotové reakce na pokyn ovládání, v naprosté tichosti se dokáže naklonit nebo natočit až do extrémních úhlů, disponuje 12 násobným optickým přiblížením s okamžitým automatickým ostřením a je pečlivě vyladěná pro poskytování co nejvěrnějších přirozených barev.
 • EagleEye Acoustic je kamera vhodná pro menší jednací místnosti s kapacitou přibližně 6 osob nebo také pro vytvoření personálního hardware video terminálu do kanceláře. Nejnovější optika umožnila vytvořit tuto kameru s minimálními rozměry, vestavěným mikrofonem a universálním držákem na plochou obrazovku. Její funkce 3x digitální přiblížení věrohodně supluje optické přiblížení, náklon a natáčení běžné optické kamery. Kvalita obrazu je vzhledem k použité technologii stálá a s podporou až Full HD rozlišení.
 • technologie scalable video coding (SVC)
 • Tato adaptivní technologie označována zkratkou SVC (známá také jako nástavba protokolu H.264 Annex G) úplně mění dosavadní fungování videokonferenčních systémů. SVC umožňuje zpracovávat zvuková a obrazová data způsobem, který má podstatný dopad na kvalitu hovorů a to zejména v různém síťovém prostředí se sdílenou a měnící se šířkou pásma, v multipointních spojeních a podobně. Použitím této technologie je kvalita hovorů pro uživatele znatelně zásadním způsobem lepší, než tomu bylo u dosavadních systémů označovaných jako AVC.
 • Polycom podporuje tuto technologii nejen u celé řady systémů Group, ale také u navazujících technologií jako například Polycom RealPresence Mobile, Polycom RealPresence Desktop nebo u multipointních a dalších konferenčních serverů.
 • V podobě v jaké je technologie SVC použitá v systémech Polycom se na trhu objevuje vůbec poprvé. Kvality tohoto řešení potvrzuje například Microsoft, který verzi SVC od Polycomu přebírá a nasazuje ve svém řešení Lync 2013.
 • přirozený zvuk té nejvyšší kvality
 • Není pochyb o tom, že je Polycom vedoucím inovátorem v oblasti hlasové komunikace. Přinesl na trh řadu technologií jako například širokopásmový HD zvuk, který dnes do svých řešení integruje celá řada velkých technologických firem. Kvalita zvuku v Polycom produktech je pečlivě vyladěná ideální kombinací nejnovějších protokolů, špičkovým hardware a patentovanými funkcemi pro práci se zvukem i v prostředí, které můžou rušit nejrůznější zvuky jako je mobilní telefon, zvuk klávesnice nebo klimatizace.
 • kvalita obrazu, vysoké rozlišení, přirozený pohyb
 • Standardem u systémů řady Group je podpora rozlišení až do úrovně Full HD s 60 snímky za vteřinu a to jak pro obraz hovořících, tak pro sdílený obsah. Tím může být například sdílený obraz z PC, dokumentové kamery, DVD nebo Blu-ray přehrávače, speciálních zdravotnických zařízení, interaktivních tabulí a řady jiných zařízení se standardizovanými obrazovými výstupy.
 • otevřenost, kompatibilita, průmyslové standardy
 • Také u nové řady video terminálů Group Polycom naplňuje svou dlouhodobou strategie přinášet na trh řešení, která jsou postavená výhradně na průmyslových standardech a otevřená pro integraci s produkty a aplikacemi třetích stran. Patentované funkce a příslušenství pak tuto řadu doplňují o jedinečné vlastnosti, které u jiných systémů na trhu nenajdete. Řada Group tedy podporuje všechny používané protokoly a standardy včetně těch nejmodernějších a současně přináší svým uživatelům nadstandardní kvalitu, vlastnosti a funkce. Tento jedinečný přístup Polycomu přináší zásadní ochranu investic a neomezuje své uživatele potřebou různých bran a dalších produktů pro spojení s uživateli jiných řešení.
 • uživatelské rozhraní, zkušenost z používání, možnosti ovládání
 • Zásadně se inovoval design uživatelského rozhraní. Bylo vytvořené s co největším důrazem na přehlednost a jednoduchost používání. Jeho vznik předcházela rozsáhlá několikaměsíční studie a uživatelská testování. Výsledkem je získané ocenění za jednoduchost, intuitivnost a inteligentní reakce systému. Uživatelské rozhraní je navíc sjednocené s ostatními aplikacemi a produkty z portfolia platformy Polycom RealPresence, takže uživatel při přechodu na jiné řešení není obtěžovaný potřebou uživatelského zaškolení.
 • Způsob ovadání je na vás. Máte široké možnosti volby. Svůj systém můžete ovládat prostřednictvím dálkového ultratenkého hliníkového design ovládače s vestavěnou USB dobíjecí baterií, prostřednictvím aplikace Polycom RealPresence Mobile na svém tabletu, dále speciálního dotykového panelu Polycom s kapacitním displejem a moderním grafickým rozhraním nebo prostřednictvím libovolného řešení třetí strany přes otevřené API rozhraní.
 • adaptace mobilní technologií, BYOD
 • S řadou Group myslíme také na podporu mobilních technologií (BOYD) a tak přinášíme na trh jedinečnou patentovanou funkci SmartPairing. Ta umožňuje použíti tabletu jako komfortního dálkového ovládače nebo také umí přenést probíhající hovor z tabletu na terminál řady Group v reálném čase pouhými dotykovými gesty.
 • sdílení obrazu PC pohodlně a bez kabelů
 • Součástí všech systémů řady Group je volně dostupný software pro PC People+Content IP. S ním můžete kliknutím myši sdílet obraz vašeho PC v HD kvalitě s ostatními účasníky a to bez potřeby kabelového propojení se systémy řady Group. Pokud si však místnost žádá ještě kabelové propojení, lze u několika vybraných modelů připravit pro vstup takřka libovolný standardizovaný konektor pro obrazový vstup.
 • servisní program, softwarové aktualizace, technická podpora
 • Součástí každého Group systému je servisní program Premier. Ten ve standardu obsahuje služby jako například urychlená výměna vadného zařízení, telefonická podpora, softwarové aktualizace, online podpora a přístup ke znalostní bázi nebo kontakty pro testování hovorů. Premier program je pro zákazníky dostupný po celou dobu životnosti produktové řady a dokonce i řadu let po ukončení jejího prodeje.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
 • 840.295 Kb