Ruijie RG-S6510-48VS8CQ optický switch 10G/25G a 100G

Ruijie

Ruijie RG-S6510-48VS8CQ optický switch 10G/25G a 100G hodnocení (0)
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
RG-S6510-48VS8CQ
Výrobce:
Ruijie
CENA NA DOTAZ
Objednejte si zboží telefonicky
Po - Pá: 8:30 do 16:30
+420 261 303 303
Skladová dostupnost:
na objednání
Skladem:
Ks


  • Popis
  • Foto
  • Ke stažení
Popis k výrobku: Ruijie RG-S6510-48VS8CQ optický switch 10G/25G a 100G

Switchů Ruijie RG-S6510-48VS8CQ  je vysokorychlostní, vysokohustotní 10G/25G nebo 100G switch určený pro datovýá centra nové generace a cloudových služeb. Tato řada poskytuje vysokou kapacitu mezipaměti a podporuje pokročilý mechanismus plánování mezipaměti a mnoho funkcí pro bezztrátovou síť datových center RDMA. 

Nejdůležitější vlastnosti řady switchů RG-S6500:

  • 10G/25G a 100G porty
  • Neblokující výkon s výkonnou kapacitou mezipaměti
  • Virtualizace datového centra
  • Přesměrování s nízkou latencí RDMA
  • Vysoká spolehlivost: Hot patche, podpora napájení a redundance ventilátorů


Virtualizace datového centra

Řada RG-S6500 využívá špičkovou technologii Virtual Switch Unit (VSU) k dosažení jednotné správy sítě, snížení počtu síťových uzlů a zvýšení spolehlivosti sítě. Doba převzetí služeb při selhání je v rozmezí 50 až 200 ms.


Bezztrátová infrastruktura RDMA

Technologie RDMA snižuje latenci přenosu dat na serveru na méně než 1 mikrosekundu a snižuje využití procesoru serveru. Díky technologii související s RoCE (RDMA over Converged Ethernet) umožňuje řada RG-S6500 vysokorychlostní síť s nízkou latencí, což je užitečné zejména v masivně paralelních počítačových klastrech.


Vizualizace toku na základě látky

Řada RG-S6500 realizuje vizualizaci toku na komplikované vícecestné a víceuzlové síti. S centralizovaným monitorováním cesty a latence každého toku mohou operátoři lokalizovat poruchy mnohem efektivněji.


Spolehlivá ochrana

Řada RG-S6500 podporuje vestavěné redundantní napájecí moduly a modularizované komponenty ventilátorů. Všechny desky rozhraní, výkonové moduly a moduly ventilátorů jsou připojitelné za provozu, aby bylo zaručeno nerušené spínání. Switche navíc podporují detekci poruch a automatické alarmy výkonových a ventilátorových modulů. Rychlost otáčení ventilátorů se automaticky přizpůsobuje okolní teplotě. Switche dále poskytují ochranu na úrovni zařízení a na úrovni připojení pomocí opatření na ochranu proti přepětí a přehřátí.

Řada RG-S6500 podporuje také funkce jako REUP (Rapid Ethernet Uplink Protection), Graceful Restart (GR) a Bidirectional Forwarding (BFD). Všechny funkce zajišťují, že doba konvergence sítě není ovlivněna.


Přepínání mezi vrstvami IPv4/IPv6 

Hardware řady RG-S6500 podporuje dvouvrstvé přepínání mezi vrstvami IPv4 / IPv6 a rozlišuje a zpracovává pakety protokolu IPv4 a IPv6. Switche také podporují více technologií tunelování, včetně ručně konfigurovaných tunelů, automatických tunelů, tunelů ISATAP atd. Switche poskytují flexibilní síťová komunikační řešení IPv6, která mají být realizována podle plánu požadavků a současného stavu sítí IPv6. Řadu switchů lze také použít pro síť pouze IPv4 nebo IPv6 nebo hybridní síť IPv4 a IPv6, která splňuje požadavky na přechod ze sítě IPv4 na IPv6.

Tato řada podporuje širokou škálu směrovacích protokolů IPv4, včetně statického směrování, RIP, OSPF a BGP4, které lze flexibilně vybírat podle síťového prostředí. Tato řada také podporuje bohatý seznam směrovacích protokolů IPv6, jako je statické směrování, RIPng, OSPFv3 a BGP4 +, které lze flexibilně vybrat buď pro upgrade stávající sítě na síť IPv6, nebo pro vytvoření nové sítě IPv6.


Flexibilní a komplexní bezpečnostní zásady

Řada RG-S6500 je vybavena několika bezpečnostními funkcemi, které účinně chrání před zahlcením viry a útoky hackerů. Mezi tyto funkce patří anti-DoS útok, kontrola platnosti paketů ARP na portech a několik zásad ACL.

Switche podporují hardwarově založené IPL6 ACL, které mohou snadno ovládat přístup uživatelů IPv6 k okrajovým zařízením, i když uživatelé IPv6 existují v síti IPv4. Umožňuje koexistenci uživatelů IPv4 a IPv6 v síti a může řídit přístupová oprávnění uživatelů IPv6, například omezovat přístup k citlivým prostředkům v síti.

Řada switchů využívá technologii CPP (Core Protection Policy) od společnosti Ruijie, která je pokročilým hardwarovým ochranným mechanismem CPU, aby rozlišila datový provoz určený pro CPU a zpracovávala data podle priorit fronty. Switche implementují řízení šířky pásma k ochraně CPU před neoprávněnou spotřebou provozu, škodlivými útoky a spotřebou zdrojů, a tím zajišťují zabezpečení switche. Hardware řady RG-S6500 umožňuje flexibilní navázání adresy IP uživatele nebo adresy MAC na port nebo switch, který přísně kontroluje přístup uživatele. Switche podporují sledování DHCP, což umožňuje pouze reakci DHCP na důvěryhodný port, aby se zabránilo spoofingu neoprávněnými servery DHCP. Na základě DHCP snoopingu switche dynamicky monitorují pakety ARP, kontrolují IP adresy uživatelů, a přímo zahodit pakety, které neodpovídají vázaným položkám. Řada RG-S6500 se účinně brání proti spoofingu ARP a spoofingu zdrojové IP adresy.

Switche také podporují řízení přístupu Telnet na základě zdrojových IP adres. Opatření brání neoprávněným uživatelům nebo hackerům v útoku nebo ovládání zařízení, a tím zvyšuje zabezpečení NMS zařízení. Řada RG-S6500 také implementuje Secure Shell (SSH) a SNMPv3 k šifrování informací o správě v procesech Telnet a SNMP.


Pokročilá správa

Řada RG-S6500 podporuje řadu portů pro správu, jako jsou Console, MGMT a USB. Switche také podporují univerzální platformu pro správu sítě SNMP v1 / v2c / v3. Console port lze navíc spravovat přes Telnet / SSHv2, HTTP nebo HTTPS. Switche umožňují rozhraní příkazového řádku (CLI), Telnet a správu klastrů, což zjednodušuje správu zařízení a poskytuje různé režimy šifrování, jako je SSH2.0, aby se zlepšilo zabezpečení sítě.

Hlavní přednosti řady RG-S6120-20XS4VS2QXS:

  • 48 portů SFP+/QSFP28  10G/25G BASE-X
  • 8 portů QSFP28  40G/100G BASE-X
  • 3+1 redundancy fan
  • 1+1 redundancy power 
  • switching kapacita až  4T
  • ACL - Standard/Extended/Expert ACL, Extended MAC ACL, ACL 80, IPv6 ACL, ACL logging, ACL counter, ACL remark, Global ACL, ACL redirect
  • QoS - 802.1p/DSCP/TOS traffic classification; Multiple queue scheduling mechanisms, such as SP, WRR, DRR, SP+WFQ, SP+WRR, SP+DRR; Input port-based speed limit; Port-based traffic recognition; Each port supports 8 queue priorities
  • VLAN - 4K 802.1q VLANs, Port-based VLAN, MAC-based VLAN, Protocol-based VLAN, Private VLAN, Voice VLAN, QinQ, IP subnet-based VLAN, GVRP
  • Link Aggregation - AP, LACP, Flow balance
  • Spanning Tree Protocols - IEEE802.1d STP, IEEE802.1w RSTP, Standard 802.1s MSTP, Port fast, BPDU filter, BPDU guard, TC  guard, TC filter, TC protection, LOOP guard, ROOT guard
  • DHCP -  DHCP server, DHCP client, DHCP snooping, DHCP relay, IPv6 DHCP snooping, IPv6 DHCP client, IPv6 DHCP relay
  • Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) Instances - 64
  • Maximum Aggregation Port (AP) - Up to 128
  • L2 Features -MAC, EEE, ARP, VLAN, Basic QinQ, Felix QinQ, Link aggregation, Mirroring, STP, RSTP, MSTP, Broadcast storm control, IGMP v1/v2/v3 snooping, IGMP SGVL/IVGL, IGMP filter, IGMP fast leave, DHCP, Jumbo frame, RLDP, LLDP, REUP, G.8032 ERPS, Layer 2 protocol tunnel.
  • Layer 2 Protocols - IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3ad, IEEE802.1p, IEEE802.1x, IEEE802.3ab, IEEE802.1Q (GVRP), IEEE802.1d, IEEE802.1w, IEEE802.1s
  • Security -  Binding of the IP address, MAC address, and port address; Binding of the IPv6, MAC address, and port address; Filter illegal MAC addresses; Port-based and MAC-based 802.1x; MAB; Portal and Portal 2.0 authentication; ARP-check; DAI; Restriction on the rate of ARP packets; Gateway anti-ARP spoofing; Broadcast suppression; Hierarchical management by administrators and password protection; RADIUS and TACACS+; AAA security authentication (IPv4/IPv6) in device login management; SSH and SSH V2.0; BPDU guard; IP source guard; CPP, NFPP; Port protection
  • Layer 3 Features - IPv4 static routing, IPv6 static routing, RIP, RIPng, OSPFv2/v3, ARP proxy, Neighbor Discovery,VRRP
  • Layer 3 Protocols (IPv4) - Static routing, RIP, RIPng, OSPFv2/v3
  • VSU (Virtual Switch Unit) - support to 2 stack members
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Související zboží

Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G, SFP28 Transceiver

Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G SR fiber module, SFP28 transceiver, 70m (OM3)/100m (OM4) (LC, 850nm)

Ruijie VG-SFP-SR-MM850 25G, SFP28 Transceiver
Výrobce:Ruijie
Kód:VG-SFP-SR-MM850
8 580 Kč [ s DPH 10 381,80 Kč ]
dostupnost: na objednání

Ruijie 40G-QSFP-LSR-MM850 40G, QSFP+ Transceiver

Ruijie 40G-QSFP-LR-MM850 40G LSR Fiber Module for QSFP+ ports, 300m (OM3) / 400m (OM4) (8 or 12 cores, 850nm).

Ruijie 40G-QSFP-LSR-MM850 40G, QSFP+ Transceiver
Výrobce:Ruijie
Kód:40G-QSFP-LSR-MM850
7 800 Kč [ s DPH 9 438 Kč ]
dostupnost: na objednání

Ruijie 40G-QSFP-LR4-SM1310, QSFP+ Transceiver

Ruijie 40G-QSFP-LR4-SM1310, QSFP+ Transceiver LR Single-mode Fiber Module for QSFP+ ports, 10km (LC) (2 cores, 1310nm)

Ruijie 40G-QSFP-LR4-SM1310, QSFP+ Transceiver
Výrobce:Ruijie
Kód:40G-QSFP-LR4-SM1310
52 000 Kč [ s DPH 62 920 Kč ]
dostupnost: na objednání
Alternativní zboží

Ruijie RG-S6250-48XS8CQ optický switch 10G/40G/100G

Ruijie RG-S6250-48XS8CQ je 100G ethernetový přepínač nové generace s vysokým výkonem a vysokým zabezpečením.

Ruijie RG-S6250-48XS8CQ optický switch 10G/40G/100G
Výrobce:Ruijie
Kód:RG-S6250-48XS8CQ
NA DOTAZ
dostupnost: skladem

Ruijie RG-S6520-64CQ optický switch 100G

Ruijie RG-S6520-64CQ je 64 portový 40G/100G ethernetový přepínač nové generace s vysokým výkonem a vysokým zabezpečením.

Ruijie RG-S6520-64CQ optický switch 100G
Výrobce:Ruijie
Kód:RG-S6520-64CQ
na dotaz
dostupnost: na objednání

Ruijie RG-S6120-20XS4VS2QXS optický switch 10G/25G/40G

Ruijie RG-S6120-20XS4VS2QXS je 10G ethernetový přepínač nové generace s vysokým výkonem a vysokým zabezpečením.

Ruijie RG-S6120-20XS4VS2QXS optický switch 10G/25G/40G
Výrobce:Ruijie
Kód:RG-S6120-20XS4VS2QXS
CENA NA DOTAZ
dostupnost: na dotaz