Akuvox cloud

Cloud poskytovaný společností Akuvox je určený pro všechna zařízení z řad IP interkomů, video telefonů a vnitřních monitorů. Zařízení je tak možné spravovat a ovládat z webového rozhraní nebo pro ovládání použít mobilní aplikaci SmartPlus. 
 
Mezi nesporné výhody se řadí absence IPPBX jelikož zařízení mohou komunikovat přes internet, odemknutí pomocí QR kódu (jednorázového, s datem expirace, atd.), NFC a zjednodušená údržba všech zařízení. 
 
Přístup do cloudu je rozdělen na dva účty - administrátorský a uživatelský. Účet administrátora slouží ke správě zařízení a uživatelských účtů. Zařízení a účty je možné mazat a přidávat dle libosti a přidělovat zařízení jednotlivým uživatelům. Z účtu správce lze také zařízení aktualizovat. Uživatelský účet ovládá přidělené zařízení a využívá již zmíněné funkce jak z webu tak mobilní aplikace.
    
V případě zájmu nás kontaktuje.
 

Aplikace SmartPlus.

Mobilní aplikace umožňuje otevření dveří během hovoru, z náhledu na kameru vytočit dané zařízení, vytváření "snapshotů", zasílání fotek při zapnuté detekci pohybu, aktivaci poplachu při neoprávněném vstupu nebo odpojení zařízení, zasílání zpráv a volání na vybrané zařízení.
   
   

Pohled na některé výše zmíněné funkce

  
   
 

 

QR kód

Odemčení QR kódem je podporované na interkomu R29S a funguje tak, že se kód vytvoří pod uživatelským učtem a pak se pouze přiloží ke kameře interkomu R29S a ta ho vyhodnotí.  
 
 

Nacházíte se v kategorii: Akuvox cloud