SFP moduly

SFP moduly s LC rozhraním pro media konvertory Bliy.

XEP-1.25 SM 20km

SFP modul s LC rozhraním pro media konvertory. Hot Plug, Duplex LC, +3.3V, 1310nm, FP-LD, Single-mode

XEP-1.25 SM 20km
Výrobce:BLIY
Kód:XEP-1.25 SM 20km
497 Kč [ s DPH 601,37 Kč ]
dostupnost: na objednání

XEP-1.25 MM 550m

SFP modul s LC rozhraním pro media konvertory.

XEP-1.25 MM 550m
Výrobce:BLIY
Kód:XEP-1.25 MM 550m
571 Kč [ s DPH 690,91 Kč ]
dostupnost: na objednání

XEP-10G RJ45 30m

Ethernet SFP modul. Dosah signálu až 30m a rychlost datového přenosu 10G.

XEP-10G RJ45 30m
Výrobce:BLIY
Kód:XEP-10G RJ45 30m
5 819 Kč [ s DPH 7 040,99 Kč ]
dostupnost: na objednání

Nacházíte se v kategorii: SFP moduly