Ruijie - WiFi

 
Ruijie Networks je jedním z předních světových dodavatelů síťových řešení. Zaměřuje se na výhody pro zákazníky a snaží se zlepšovat zkušenosti našich zákazníků v oblasti síťových aplikací prostřednictvím neustálých technologických inovací.
Ruijie Networks poskytuje komplexní síťová řešení pro telekomunikační operátory, finanční služby, vládní agentury, vzdělávácí instituty a další podniky. Ruijie Networks má 41 poboček s prodejem a službami pokrývajícími Asii, Evropu, Severní Ameriku a Jižní Ameriku. V současné době mají více než 4 000 zaměstnanců, včetně 2 000 výzkumných a vývojových inženýrů v 5 výzkumných a vývojových střediscích po celém světě.
Je jedinou společností v oblasti datové komunikace, která má být certifikována jako inovativní podnik v Číně. Každý rok je do výzkumu a vývoje investováno více než 15% příjmů z prodeje a do špičkového předvýzkumu více než 30% prostředků na výzkum a vývoj.
 
Všechny produkty Rujie mají intuitivní rozhraní a lze je spravovat na platformě Ruijie Cloud, poskytují snadnou konfiguraci, správu, monitorování a odstraňování problémů.

Nacházíte se v kategorii: Ruijie - WiFi