AEI

AEI poskytuje vysoce kvalitní analogové a IP telefonní systémy pro hotelový průmysl. Společnost AEI Communications Corp. byla založena v květnu 2010 bývalým managementem společnosti Teledex a společností G-Tek Electronics. Společnost AEI se sídlem v Millbrae, Kalifornie, USA, byla založena jako dceřiná společnost společnosti G-Tek Electronics, strojírenské konstrukční a výrobní společnosti se sídlem v Tchaj-wanu a Malajsii, která byla po 18 let dodavatelem telekomunikací do společnosti Teledex.

Vedení společnosti AEI má více než 35 let zkušeností s produkty pro hotely. Široké dovednosti zahrnují inženýrství, provoz, marketing a prodej. Tým AEI v Teledexu vytvořil celosvětové marketingové a distribuční strategie, které ostatní dnes následují. Zásady vysoké kvality, důsledná a citlivá podpora pro hotelové a distribuční partnery a celosvětové pokrytí prostřednictvím sítě distributorů vytvořené v Teledexu budou nadále standard pro AEI. Vzhledem k tomu, že se telefonní technologie stále vyvíjí, je AEI plně připravena uspokojit současné a budoucí požadavky na hotelové produkty prostřednictvím inovačních inženýrských inovací a dynamického týmu vizionářů, kteří se zavázali k dosažení dokonalosti.

Analogový telefon AEI AAX-4100

AEI AAX-4100 je malý hotelový analogový telefon určený pro montáž na stěnu s klávesnicí na sluchátku.

Analogový telefon AEI AAX-4100
Výrobce:AEI
Kód:AAX-4100
920 Kč [ s DPH 1 113,20 Kč ]
dostupnost:

Analogový bezdrátový DECT telefon AEI AVX-8108-SMBU

Bezdrátový analogový DECT telefon AEI AVX-8108-SMBU je elegantní telefon s DECT základnou pro další až tři DECT telefony, který je ideální pro širokou škálu hotelových aplikací.

Analogový bezdrátový DECT telefon AEI  AVX-8108-SMBU
Výrobce:AEI
Kód:AVX-8108-SMBU
4 121 Kč [ s DPH 4 986,41 Kč ]
dostupnost:

SIP DECT bezdrátový telefon AEI SVX-8108-SMBU

Bezdrátový SIP DECT telefon AEI SVX-8108-SMBU je elegantní telefon s DECT základnou pro další až tři DECT telefony, který je ideální pro širokou škálu hotelových aplikací.

SIP DECT bezdrátový telefon AEI  SVX-8108-SMBU
Výrobce:AEI
Kód:SVX-8108-SMBU
4 305 Kč [ s DPH 5 209,05 Kč ]
dostupnost:

Nacházíte se v kategorii: AEI