Integrované komunikačního řešení MiVoice MX-ONE

Mitel MiVoice MX-ONE™ - systém pro jednotnou komunikaci

Mitel MiVoice MX-ONE™ je kompletní multimediální komunikační sytém pro jednotnou komunikaci (Unified Comunications) až pro 500.000 uživatelů pro přenos hlasu a videa. Je založen na bázi otevřeného software a hardware, pracuje nad 64 bitovým operačním systémem SUSE LINUX™ a se standardními servery. Systém může být instalován ve virtuální infrastruktuře, do veřejného nebo privátního Cloudu. Mitel MiVoice MX-ONE™ podporuje veškeré v současné době dostupná rozhraní jako je IP s protokolem SIP a H.323, ISDN i konvenční analogová a digitální rozhraní. Z tohoto důvodu MX-ONE™ snadno spolupracuje se všemi IP instalacemi i v tradičních telekomunikacích.  MX-ONE™ se všemi možnostmi, výkonnými aplikace pro koncové uživatele a management doplňují Telephony Server, aby vytvořili komplexní multikonvergentní řešení jednotné komunikace.  

Výhody MiVoice MX-ONE

Podnikové UCC řešení

Flexibilita nasazení

Bezpečnost

 

Spravujte kompletní řešení UCC z jediného logického systému, který podporuje podniky od 50 do 500 000+ uživatelů bez ohledu na lokalitu.

 

 

Lze jej nasadit On premise, do privátní nebo veřejného cloudu a poskytovat UCC řešení bohaté na funkce pro rychlou a vysoce efektivní audio a video komunikaci. 

 

 

Podpora nejnovějších bezpečnostních standardů, redundance, vše v souladu       s GDPR,  pro zajištění plné funkčnosti citlivé a kritické infrastruktury.

 

Cenově dostupné řešení

Zvýšení efektivity 

Otevřenost

 

Využijte různé možnosti nákupu a vlastnictví,  podpora prodejních modelů CAPEX i OPEX. Zjednodušené licencování nabízí cenově výhodný přechod na SIP/UCC, který vám pomůže na cestě k SIP a UC vaším vlastním tempem.

 

Pomozte svým zaměstnancům a obchodním partnerům efektivním a uživatelsky přívětivým řešením pro spolupráci, které spojuje nástroje pro hlas, video, chat, zasílání zpráv, webové konference a týmovou spolupráci v jediném řešení.

 

Kompletní řešení založené na otevřených standardech, CloudLink a otevřených rozhraních, které umožňují integraci analogových/SIP terminálů třetích stran a Microsoft Teams. MX-ONE je  ideální tranzitní uzel pro konsolidaci platforem třetích stran.

Připraven na budoucnost

Důvěra

 

 

 

Udržujte svůj systém aktuální díky našemu  program Software Assurance a neustálému vývoji, který je založen na nejnovější technologii s udržitelnou architekturou platforem, standardizovanému hardware a silnými možnostmi virtualizace, které vytvářejí zabezpečení dnes i v budoucnu.

 

Připojte se ke skupině více než 60 000 spokojených zákazníků v 70 zemích, kteří důvěřují společnosti Mitel. Mitel MiVoice MX-ONE nejdete ve velkých podnicích, vládním, finančním, zdravotnickém a vzdělávacím sektoru, a všude tam kde jsou kladeny přísné bezpečnostní požadavky a funkčnost bez ohledu na místo.

 

 

 

Aplikace pro MiVoice MX-ONE

MiVoice MX-ONE poskytuje plnou sjednocenou komunikaci s funkcemi zasílání zpráv, spolupráce, obsluhy a kontaktního centra, které umožňují rychlejší a efektivnější obchodní komunikaci. Umožňuje vám mít jediné řešení podporující vaše zaměstnance a osoby s rozhodovací pravomocí.

MiCollab a MiTeam

Mitel InAttend

MiContact Center Enterprise

 

Software pro podnikovou spolupráci a videokonference v reálném čase pro podniky v různých časových pásmech a geografických oblastech, který bezpečně a rychle zajišťují komunikaci, kdykoli ji potřebujete, ať jste kdekoli.

 

 

Software pro podnikovou spolupráci a videokonference v reálném čase pro podniky v různých časových pásmech a geografických oblastech, které bezpečně a rychle zajišťují komunikaci, kdykoli ji potřebujete, ať jste kdekoli.

 

 

Poskytujte konzistentní a vysoce kvalitní zákaznický servis napříč všemi způsoby kontaktu, které se zákazníci rozhodnou používat (telefon, e-mail, SMS, webový chat a sociální média), nasazené na místě nebo v cloudu.

 

 

 

 

 

Terminály pro MiVoice MX-ONE

Kompletní portfolio SIP, bezdrátových DECT a analogvých koncových termináll pokrývající veškeré potřeby uživatelů.

Mitel SIP telefony řady 6800 a 6900.

Mitel SIP DECT

Mitel analogové telefony

 

Řada SIP telefonů Mitel 6800 a nejnovější prémiová řada 6900 zahrnující poslední inovace v oblastí stolních telefonů. Tyto nové telefony jako první integrují pevné a mobilní služby v jednom zařízení. Telefony doplňuje široká řada přislušenství.

 

 

Bezdrátový systém Mitel SIP DECT je systém bezdrátové komunikace, vhodný pro malé ale i velké podniky, hotely, autoservisy a nemocnice. Systém obsahuje řadu doplňkových modulů, je to například alarm messaging, lokalizace osob, SMS, eskalace, atd.

 

 

Vysoce kvalitní analogové telefonní terminály Mitel MiVoice určené pro profesionální použití s funkcí CLIP pro systémy MiVoice nebo pro jakoukoliv analogovou telefonní linku.  

 

 

 

 

 

MiVoice MX-ONE Hardware

Kompletní portfolio SIP, bezdrátových DECT a analogvých koncových termináll pokrývající veškeré potřeby uživatelů.

Mitel Media Gateway

Mitel IP/analog adaptér 

Mitel TDM hardware

 

Mitel nabízí pro MX-ONE  tří různé velikosti hardware  media gateway pro připojení TDM koncových zařízení zařízení, jako jsou E1/ISDN/CAS/Analog trunky, analogové a digitální pobočkové linky a DECT základnové stanice. 

 

 

Mitel SIP - analog adaptéry umožňují do sítě IP připojit dvě, čtyři nebo osm analogových zařízení jako jsou analogové telefony, modemy, G3 faxy, starší dveřní telefony, EZS, atd. s dosahem až 5000m. 

 

 

Vysoce integrovaný hardware, instalovaný do media gateway pro připojení TDM koncových zařízení zařízení, jako jsou E1/ISDN/CAS/Analog trunky, analogové a digitální pobočkové linky a DECT základnové stanice. 

 

Funkce MiVoice MX-ONE

 

 • Kompletní řešení na bázi SIP protokolu
 • Nasazení do provátního nebo veřejného cloudu
 • Nasazení na lokální hardwareové servery
 • Podpora VMare, HyperV, KVM
 • Výběr modelů CAPEX,OPEX nebo Subscription
 • Flexibilita práce odkudkoli
 • Centrální správa z jednoho bodu
 • Multimediální komunikace a spolupráce
 • Jednotné zasílání zpráv
 • Životní cyklus zabezpečení
 • Videokonference a týmová spolupráce
 • Vhodné pro mobilní pracovníky
 • Omnikanálové kontaktní centrum
 • Široké portfolio IP telefonů a bezdrátových DECT telefonů
 • Rozsáhlé reportovací funkce
 • Otevřená rozhraní CSTA a SIP
 • Silná integrace s MS Teams a stávajícími SIP systémů třetích stran
 • Ideální tranzitní uzel pro konsolidace platforem třetích stran

 

Chcete vypracovat cenovou nabídku nebo další informace o produktu?   

Nacházíte se v kategorii: Integrované komunikačního řešení MiVoice MX-ONE