Mitel MiVoice Border Gateway - SBC pro MX-ONE

Mitel MiVoice Border Gateway (MBG) je špičkové řešení Session Border Controlleru poskytující služby napříč různými systémy Mitel. MBG poskytuje zabezpeční služeb jako je SIP trunking, Mitel MiCollab, Mitel Interaction Recording, WebRTC, podporuje hlasové hovory, video hovory, videohovory přes prohlížeč a podporu práce na dálku. Dále také integruje webovou proxy službu, která umožňuje bezpečný vzdálený přístup k různým službám komunikačního systému Mitel MiVoice MX-ONE.

 

Výhody Mitel MiVoice Border Gateway

Bezpečný, spolehlivý a škálovatelný přístup

Práce odkudkoli

Přístup přes WebRTC

 

Nasaďte základní infrastrukturu MBG, která vašim zaměstnancům poskytuje spolehlivou a zabezpečenou síť s nepřetržitou dostupností a škálovatelností.

 

 

S aplikací MBG si můžete svou komunikační platformu Mitel MX-ONE vzít na cesty a komunikovat pomocí aplikace Mitel MiCollba na notebooku, mobilním zařízení nebo IP telefonu. S MBG můžete pokračovat v práci i mimo kancelář, aniž byste museli obětovat funkčnost nebo zabezpečení dostupné v kanceláři.

 

 

Brána WebRTC-to-SIP společnosti Mitel umožňuje vaší organizaci poskytovat anonymní i předplacená připojení k vašim komunikačním platformám Mitel prostřednictvím prohlížečů s podporou WebRTC.

 

SIP-Aware Firewall pro zabezpečené připojení

Konektor pro bezpečné nahrávání

Zvyšte produktivitu své pracovní síly

 

MiVoice Border Gateway může fungovat jako SIP-aware firewall vaší podnikové sítě a umožňit bezpečné připojení mezi vaší komunikační platformou Mitel a tradiční veřejnou telefonní sítí (PSTN) prostřednictvím SIP trunků. Služba SIP Trunk Proxy eliminuje potřebu firewallových zařízení třetích stran a zjednodušuje konfiguraci i nasazení.

 

MiVoice Border Gateway usnadňuje nahrávání šifrovaných hlasových toků Mitel pro systémy nahrávání hovorů.

 

MiVoice Border Gateway je navržena tak, aby zajistila produktivitu vaší pracovní síly při zachování zabezpečeného přístupu k interní síti vaší společnosti, což umožňuje snadné připojení kdekoli a kdykol.

 

Řešení připravené na budoucnost postavené na uživatelské zkušenosti

 

 
Zabezpečený přístup ke vzdálené správě 

Služba vzdálené správy MiVoice Border Gateway umožňuje správcům systému vzdáleně provádět rutinní funkce na řešeních Mitel. To vede k rychlejšímu servisu pro podnik a nižším nákladům spojeným s údržbou a správou.

 

 
Připojení důvěryhodných aplikací

Služba Application Web Proxy od MiVoice Border Gateway propojuje podnikové sítě LAN a veřejný internet a poskytuje důvěryhodný přístup pro aplikace Mitel UC. Umožňuje zaměstnancům spolupracovat s externími kolegy a zákazníky pomocí audio a videokonferenční služby MiCollab prostřednictvím zabezpečeného a ​​řízeného interního LAN připojení.

 
 
 
Spolehlivá, bezpečná komunikace

Díky více službám hostovaným na jediné platformě MiVoice umožňuje spojení s vynikající kvalitou hlasu a zároveň poskytuje komplexní ochranu před hrozbami, přísnou kontrolu přístupu a soukromí. To umožňuje vzdáleným zaměstnancům bezpečně pracovat a spolupracovat kdykoli a kdekoli.

Funkce Mitel MiVoice Border Gateway

 

  • Služba teleworker
  • SIP trunk proxy služba
  • Aplikační webová proxy služba
  • Brána aplikační vrstvy IPv6
  • Zabezpečené připojení pro nahrávání
  • Brána WebRTC
  • Bezpečná signalizace a ověřování médií
  • Služba vzdálené správy

Spolupracuje se sytémy Mitel

MiVOICE MX-ONE
MiVOICE 5000
MiVOICE BUSINESS
MiVOICE OFFICE 400

 

Chcete vypracovat cenovou nabídku nebo další informace o produktu?   

Nacházíte se v kategorii: Mitel MiVoice Border Gateway - SBC pro MX-ONE