Mitel MiVoice MX-ONE a Microsoft Teams

 

Zákazníkům, kteří již využívají Microsoft Teams, poskytuje MiCollab Telephony Client společnosti Mitel nejlepší integraci funkcí volání a hlasu ve své třídě. Při příjmu příchozích hovorů můžete spravovat celý hovor v jednom rozhraní prostřednictvím vyskakovacího okna. U odchozích hovorů můžete aktivovat funkci vytáčení click-to-dial v malém vyskakovacím okně a přitom zachovat všechny funkce volání, aniž byste zabírali celou obrazovku. Použijte MiCollab Telephony Only Client pro integraci do podnikových aplikací, kde jsou vyžadovány funkce rychlého volání nebo click-to-dial.

Výhody pro stávající zákazníky Microsoft Teams

Telefonování s bohatými funkcemi

Spolupracujte svou cestou

Bezproblémová integrace

 

Získejte více ze své stávající spolupráce Microsoft Teams tím, že ji spárujete s řešením podnikové telefonie od Mitel.

 

 

Ať už používáte chat, videokonference nebo hovory, využijte svou současnou technologii, abyste mohli zůstat ve svém prostředí MS Teams, přijímat  a uskutečňovat hovory pomocí jednoho rozhraní a zvolit si způsob připojení.

 

 

Využijte výhody integrovaných a pokročilých telefonních funkcí, jako je směrování hovorů a skupinové vyhledávání bez dalších licencí. Po přijetí hovoru se v horní části jakéhokoli jiného okna zobrazí upozornění. Díky jednoduché technologii procházení hovorů můžete vždy vidět svůj aktivní hovor, aniž byste museli přepínat mezi více okny v jiných aplikacích..

 

Integrace třetích stran

       
 

Využijte ke komunikaci se svými zákazníky kontaktního centra Mitel MiCCE,  integrace se CRM nebo zjednodušené integrace volání z vaše obchodní aplikace.

       
 

Řešení připravené na budoucnost postavené na uživatelské zkušenosti

 
Mitel telefonní klient

Klient Mitel Telephony Only byl vyvinut pro zákazníky, kteří chtějí používat MS Teams jako své primární řešení UCC a Mitel Call Server pro telefonii. Namísto více telefonních licencí poskytuje Mitel nákladově efektivní řešení, které vám umožňuje využívat Mitel Telephony Only Client bez dalších investic do telefonních licencí Microsoft. 

 

 
Mitel Assistant 

Mitel Assistant spolu se softwarovým telefonem Mitel vám poskytuje řešení, které potřebujete pro telefonování Mitel s prostředí Microsoft Teams. Odstraňuje potřebu získat licenci systému Microsoft E5/Phone a zároveň vám poskytuje integrované uživatelské prostředí. V tomto pohlcujícím nastavení máte přístup k vyhrazené kartě, která zobrazuje vaši historii hovorů a umožňuje přímo zahájit hovor z historie volání. Můžete také vidět historii hovorů a indikátory přítomnosti v Microsoft Teams, když uživatelé volají pomocí služeb Mitel (pokud jsou povoleny) .

 
 
 
Mitel Call Server Presence

Mitel nyní poskytuje uživatelům Microsoftu informace Mitel Call Server Presence jako součást informací o přítomnosti uživatelů společnosti Microsoft. Když je tato funkce aktivována, uživatelé Microsoftu budou vědět, zda je uživatel zaneprázdněn telefonním hovorem Mitel kdekoli v prostředí společnosti Microsoft, kde je k dispozici Presence společnosti Microsoft..

 

Funkce Mitel MX-ONE + MS Teams

 

 • Call floater
 • Click-to-Dial
 • Konference
 • Přepojení hovoru
 • Přímé přesměrování
 • Hunt groups
 • Směrování hovorů
 • Presence
 • Video meetings
 • Softphone
 • Hlasová schránka
 • Historie hovorů
 • Integrace CRM a kontaktního centra

Spolupracuje se sytémy Mitel

MiVOICE MX-ONE
MiVOICE 5000
MiVOICE BUSINESS
MiVOICE OFFICE 400

 

Chcete vypracovat cenovou nabídku nebo další informace o produktu?   

 

Nacházíte se v kategorii: Mitel MiVoice MX-ONE a Microsoft Teams