Naše řešení

     
                                         
    
Produtky Akuvox lze použít ve školách, kancelářích nebo například v domácnosti buď samostatně nebo v zapojení s dalšími zařízenímy od firmy ZYCOO. Portfolio produktů Akuvox pokrývá bežné volání po lokální síti, pokročilou kontrolu vstupu a základní kamerové zabezpečení (OnVif, RTSP stream). Spolu se SIP servery ZYCOO lze volat i mimo lokální síť například na mobilního klienta Vbell (Akuvox) nebo CooCall (ZYCOO) přes revoluční ZYCOO Proxy.

      

Škola/Firma

   
     
Mezi další možná rozšíření se řadí připojení rozhlasu k výše zmíněným zařízením. Jedná se o rozhlas ZYCOO X30 a umožňuje přístup k rozhlasu z libovolných IP zařízení (Akuvox tablety, telefony, interkomy nebo jiné IP telefony).
V naší nabídce jsou také IP kamery LS Vision a Hik Vision jejichž obraz, včetně obrazu z kamerou vybavených Akuvox zařízení, lze zobrazit na tabletech, video telefonech a počítačích buď přímo ze zařízení nebo například ze Synology pomocí OnVif. 
Vytáčet je možné jak ručním zadáním čísla (v případě SIP serveru) nebo uložením IP adresy/čísla pobočky (v případě SIP serveru) pod jednotlivé soft tlačítka.
Více informací jak vrátný funguje zde: R29F/S (android), R27A (tlačítkový), R26C (jedno-tlačítkový) nebo nás kontaktujte zde.
   

    

Byty

  
Bytové řešení může být pouze chytrý zvonek nebo komplexní bezpečnostní řešení v případě integrace s kamerovým systémem. Vytáčet je možné jak ručním zadáním čísla (v případě SIP serveru) tak uložením IP adresy/čísla pobočky (v případě SIP serveru) pod jednotlivé klávesy.
Díky mobílní aplikaci Vbell dostupnou pro Android i iOS (zdarma na Play store a App store) můžete být na přímu i venku mimo váš byt. Pomocí této mobilní aplikace lze telefonat přes internet jako přes Viber nebo Whatsapp s bonusem vzdáleného otevření dvěří. Stačí mít zařízení přihlášené na společný SIP server a pomocí ZYCOO proxy se vzdáleně přihlásit. 
Více informací jak vrátný funguje zde: R29F/S (android), R27A (tlačítkový), R26C (jedno-tlačítkový) nebo nás kontaktujte zde.

Nacházíte se v kategorii: Naše řešení