Nové produkty, software a oznámení

 
10.11.2019
  
Společnost BusinessCom a.s. je výhradním distributorem vysoce odolných komunikačních zařízení, jako jsou telefony a komunikátory do výbušných prostředí, odolné proti vodě a prachu firmy JOiWO. Telefony JOiWO si získaly dobrou pověst u zákazníků v USA, Evropě a na Středním východě, kde jsou široce používány ve vězeních, ve školách, lodích, chemickém průmyslu, dolech a vrtných plošinách.


 
11.10.2019

Nové telefony Htek UC902S,  UC921P a UC921G.
Společnost Htek přichází na trh se dvěma novými cenově výhodnými modely, základním modelem UC902S se dvěma programovatelnými tlačítky a podsvíceným LCD a modelem UC921P s barevným displejem a čtyřmi programovatelnými tlačítky, UC921G navíc s gigovým switchem.


 
20.11.2019

Nový dveřní interkom s 13" dotykovým displejem Akuvox X916
Akuvox X916 Android Smart Video Intercom je nejvybavenější interkom na světovém trhu. Rozpoznáváním obličeje, HDR, tři kamery, RFID, QR kód, Star Light kamera, a mnoho dalšího.
  

  
11.10.2019
  
CTI klient, server a TAPI pro platformu Asterisk. Produkty xtelsio umožňují kompletní a uživatelsky přivětivé ovládání stolních telefonů z jakéhokoliv PC s Windows.


20.6.2019
  
Nová verze systému pro jednotnou komunikaci Zycoo CooVox přináší velké množství úprav ke stávájícím funkcím a opravuje chyby z předchozích verzí. Kompletní seznam změn naleznete zde.4.3.2019

Společnost BusinessCom a.s. se stala distributorem špičkových produktů VoIP německé značky Snom.  Pro naše zákazníky a partnery nabízíme IP telefony,  IP DECT telefony, IP DECT systém, konferenční telefony a náhlavní soupravy.
 

9.12.2019

SIP Softphone BC4 Zoiper nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, HD audio a video, IM a další funkce jako je integrace kontaktů, konference, přesměrování hovorů, video hovory a šifrování hovorů. Aplikace je postavena na známem softphonu Zoiper 5 a dědí tak jeho vzhled, funkce a především spolehlivost. Více informací zde.
 

 
5.12.2018
 
Nový firmware pro všechna zařízení Akuvox 
Nový firmware přinásí změny rozhraní u vnitřních jednotek a podporu cloudu od Akuvoxu pro všechna zařízení. Nejvíc změn obdrželi vnitřní monitory, které mají nově přizpůsobitelnou hlavní obrazovku, rozšířenou podporu 3rd party aplikací, nové webové rozhraní a rozhraní během hovoru. Vnitřní monitory jsou navíc nyní celé v češtině. Firmware naleznete v rubrice Ke stažení
  

  
15.11.2018 

Nové indoor monitor Akuvox C315
Nový monitor C315 od Akuvox je zmenšená verze řady IT82. Liší se pouze tím, že si zachoval základní funkce (bez wifi, bluetooth a relátek). Představuje velice minimalistický design díky absenci bočního panelu a zmenšeného profilu - až o 15% menší tělo.  
  

  
 
Verze 29.220.1.425 pro interkomy Akuvox R29F
Nová verze firmware pro R29F přináší facelift uživatelského rozhraní, rozšířenou funkci speed dial a upravený software pro rozpoznávání obličeje. Face recognition má nově zjednodušené nahrávání obličeje do systému a upravené samotné rozpoznávání.
Ke stažení zde nebo v sekci Ke stažení
 

  

Verze 7 pro Mitel MiVoice MX-ONE

Nová verze systému pro jednotnou komunikaci Mitel MiVoice MX-ONE verze 7 přínáší nový operační systém SLES 12, nový zjednodušený systém licencování - jen jedna uživatelská licence pro všechny typy koncových zařízení, až čtyři SIP zařízení k jedné User licenci, více master serverů, posílení bezpečnosti v souladu s GDPR a mnoho dalšího.    
 

 

Hotel Corinthia
Hotel Corinthia Praha zvolil jako náhradu za svoji již dosluhující telefonní ústřednu systém pro jednotnou komunikaci
Mitel MiVoice MX-ONE, hotelový interface DiaVox, kontaktní centrum BC4 a pro své hosty na jednotlivé pokoje 600 kusů hotelových telefonů AEI.


 
 
 
Nový WiFi telefon Vogtec T3
Vogtec T3 je WiFi bezdrátový telefon s operačním systémem Android v pásmu 2.4G 802. 11 b/g/n a podporou funkcí jako je WiFi roaming, SIP auto provisioning a Firmware Over-the-Air (FOTA) pro on- line konfiguraci, nastavení, backup & recovery a upgrade. Jedinečnou vlastností je zobrazení videa z interkomů Akuvox.