Nové produkty, software a oznámení

 
  
11.10.2019
  
CTI klient, server a TAPI pro platformu Asterisk. Produkty xtelsio umožňují kompletní a uživatelsky přivětivé ovládání stolních telefonů z jakéhokoliv PC s Windows.

  
20.6.2019
  
Nová verze systému pro jednotnou komunikaci Zycoo CooVox přináší velké množství úprav ke stávájícím funkcím a opravuje chyby z předchozích verzí. Kompletní seznam změn naleznete zde.

  
 

4.4.2019
BusinessCom se zúčastní výstavy For Arch, kde představí kombinaci produktů Akuvox, Zycoo a Vogtec.

4.3.2019
Společnost BusinessCom a.s. se stala distributorem špičkových produktů VoIP německé značky Snom.  Pro naše zákazníky a partnery nabízíme IP telefony,  IP DECT telefony, IP DECT systém, konferenční telefony a náhlavní soupravy.
 

 
  

9.12.2019
SIP Softphone BC4 Zoiper nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, HD audio a video, IM a další funkce jako je integrace kontaktů, konference, přesměrování hovorů, video hovory a šifrování hovorů. Aplikace je postavena na známem softphonu Zoiper 5 a dědí tak jeho vzhled, funkce a především spolehlivost. Více informací zde.
 

 
5.12.2018 
Nový firmware pro všechna zařízení Akuvox 
Nový firmware přinásí změny rozhraní u vnitřních jednotek a podporu cloudu od Akuvoxu pro všechna zařízení. Nejvíc změn obdrželi vnitřní monitory, které mají nově přizpůsobitelnou hlavní obrazovku, rozšířenou podporu 3rd party aplikací, nové webové rozhraní a rozhraní během hovoru. Vnitřní monitory jsou navíc nyní celé v češtině. Firmware naleznete v rubrice Ke stažení
  

  
15.11.2018 
Nový indoor monitor Akuvox C315
Nový monitor C315 od Akuvox je zmenšená verze řady IT82. Liší se pouze tím, že si zachoval základní funkce (bez wifi, bluetooth a relátek). Představuje velice minimalistický design díky absenci bočního panelu a zmenšeného profilu - až o 15% menší tělo.  
  

  
 
Verze 29.220.1.425 pro interkomy Akuvox R29F
Nová verze firmware pro R29F přináší facelift uživatelského rozhraní, rozšířenou funkci speed dial a upravený software pro rozpoznávání obličeje. Face recognition má nově zjednodušené nahrávání obličeje do systému a upravené samotné rozpoznávání.
Ke stažení zde nebo v sekci Ke stažení
 

 
  
 
 
Verze 3.1.0 pro Zycoo CooVox 
Nová verze systému pro jednotnou komunikaci Zycoo CooVox přínáší kompletně přepracované webové rozhraní s mnoha novými funkcemi a vylepšenímy. Nově je i v českém jazyce, a to jak v časti určené pro koncové uživatele, tak i v části administrátorské. Ke stažení je také nová verze SIP klienta pro mobilní telefony Zycoo CooCall, který je navíc díky integrovanému Proxy serveru snadno a bezpečně instalovatelný pro každého koncového uživatele.
 

 
 
 
  

Verze 7.0 pro Mitel MiVoice MX-ONE

Nová verze systému pro jednotnou komunikaci Mitel MiVoice MX-ONE verze 7.0 přínáší nový operační systém SLES 12, nový zjednodušený systém licencování - jen jedna uživatelská licence pro všechny typy koncových zařízení, až čtyři SIP zařízení k jedné User licenci, více master serverů, posílení bezpečnosti v souladu s GDPR a mnoho dalšího.    
 

 

Hotel Corinthia
Hotel Corinthia Praha zvolil jako náhradu za svoji již dosluhující telefonní ústřednu systém pro jednotnou komunikaci
Mitel MiVoice MX-ONE, hotelový interface DiaVox, kontaktní centrum BC4 a pro své hosty na jednotlivé pokoje 600 kusů hotelových telefonů AEI.


 
 
 
Nový WiFi telefon Vogtec T3
Vogtec T3 je WiFi bezdrátový telefon s operačním systémem Android v pásmu 2.4G 802. 11 b/g/n a podporou funkcí jako je WiFi roaming, SIP auto provisioning a Firmware Over-the-Air (FOTA) pro on- line konfiguraci, nastavení, backup & recovery a upgrade. Jedinečnou vlastností je zobrazení videa z interkomů Akuvox.